Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Tomaszeks_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przepalily mi sie tam zarowki lub zarowka moze ktos z was wie jak sie do tego zabrac i jakie zarowki sa tam montowane... Niechcem nic na sile robic bo zimno i zaraz cos popeka a z wasza pomoca pewnie zrobie to bezinwazyjnie....:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie nawiewów to chodzi Tobie o ten panel środkowy?-suwaki/pokrętła temp i dmuchawy?

Jeśli tak to realoem pokazuje że jest tam żarówka (nr 27)

12V1,2W

Montowana w taką płytkę bezbarwną oświetleniową.

Niestety nie rozbierałem tego w e30.

Tu masz wszystkie elementy tego panelu środkowego to może powoli uda się to rozłożyć.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=1051&mospid=47249&btnr=64_0097&hg=64&fg=20

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągasz pokrętła i suwaki i przyciski(awaryjne, grzanie szyby itp)

wyciągasz radio i zegarek

nad radiem są 2 śrubki tak jak widać na załączonym wyżej obrazku

i 2 srubki od spodu nad popielniczką

wtedy wyjdzie Ci cały panel

ma to rozebrane w domu to później jeszcze sprawdzę jakby co

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z tego wynika ze tam jest tylko jedna zarowka.... i troche dziwne ze trzeba wyciagac to wszystko zeby wymienic zarowke..... Jesli mi sie jakas przepalila to ta nr27 bo wlasnie te pokretlo mam ciemne oraz ta strone panelu troche ciemniejsza reszta swieci.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ogladalem dzisiaj ten panel i tam jest duzo wiecej zarowek niz jedna... i trzeba wyciagac caly panel zeby wymienic zarowki. Mialem lekko pekniety ten panel wiec kupilem nowy i zaloze odrazu nowy z nowymi zarowkami i bede sie cieszyl bursztynowym podswietleniem e30... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Pozdrawiam i dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

a u mnie czasami zanika podświetlenie nawiewu i suwaków jaka przyczyna?? aha zapomniałem dodać, że dzisiaj ja wracałem z pracy to wentylator w kabinie pomimo, ze był ustawiony na "2", "3" lub "4" załączył mi się dopiero po 20 km jak przejechałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulację jasności podświetlenia masz na włączniku swiateł - obrotowo.

Jeżeli Ci przygasają to coś gdzieś nie styka.

Co do wentylatora to pewnie jest już zapieczony. Wyciągnij go przed zimą bo będziesz miał zaparowane wnętrze jak już spadnie temperatura poniżej zera.

Kup drugi w b.dobrym stanie - tak żeby się leciutko kręcił. Wszystko zależy od tego w jakim jest stanie. Jak potrzebujesz pomocy przy wymianie to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...