Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


wymiana amorków z przodu


gabi

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka fani bmw sprawiłem sobie ostatnio nowa bete e-39 2.0 Turing 97r i po miesiącu okazało się że amorki z przodu są do wymiany więc zamówiłem na allegro nowe, gazowo-olejowe byłem zadowolony, że w miarę tanio kupiłem a do tego jeszcze gwarancja no to całkiem super. Amorki przyszły więc haje do kumpla warsztatu na wymianę, troszkę mi zeszło z wymianom ale dałem rade. ale co się okazało że jest gorzej niż było wcześniej przy każdej nierówności typu dziura lub garbik zwalniający coś mi stukało i to dość mocno, więc następnego dnia wybrałem się na trzepaczkę i okazało się że amorki są ok, więc zabrałem dupsko w autko i pędzę do kolegi na warsztat co to takiego może być, skoro amorki dobre, wszystko ok zostało zmontowane, odboje nowe, łożyska dobre,no i przede wszystkim wymiar nowych i starych się zgadzają więc co do licha jest, no więc siedzimy i główkujemy i kukamy na bete no i po chwili padło pytanko jakiegoś faceta (klienta warsztatu) czy on tak wysoko ma stać z przodu no więc eureka, sprężyny za bardzo wyciągają tłoczysko w amorku i gdy wjedzie w dziurę to tłoczysko wali o górny kołnierz w amorze.

I teraz pytanko do tej sprawy

czy przypadkiem nivo-mat nie szwankuje skoro przód wywaliło tak do góry

to raz, a dwa czy wrócić do fabrycznych ale zregenerowanych amorków

jak stok zna temat to proszę o odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za amorki dałem dwie stówki za sztukę, a za mechanika nic nie płaciłem jak wspominałem kumpel ma warsztat samochodowy i do tego sam prawie wszytko robiłem on czasami tylko zaglądał czy wszystko ok robię, w sumie będę musiał reklamacje zgłosić i zakupić oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...