Rekomendowane odpowiedzi

Jejuuuu Taka impreza mnie ominęła a ACE Cafe jest od mnie 3 mile a mój tato pracuje jakieś 300 jardów obok.

Jak będziecie coś wiedzieli to dawajcie znać na pewno się spotkamy ja dopiero tydzień temu wróciłem z Polandu więc teraz możecie spoko podbijać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jejuuuu Taka impreza mnie ominęła a ACE Cafe jest od mnie 3 mile a mój tato pracuje jakieś 300 jardów obok.

Jak będziecie coś wiedzieli to dawajcie znać na pewno się spotkamy ja dopiero tydzień temu wróciłem z Polandu więc teraz możecie spoko podbijać

Mazi wierz mi czy nie ale wtedy myslalem o tobie,dzien po czy przed gadalem jeszcze z Mordulcem i tak jak mi sie zdawalo tak i on potwierdzil ze jestes juz w polszy.Ale nic to moze w pazdzierniku sie uda w Ace albo wczesniej sie jakos spikniemy na miejscowke :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz mam czasu dużo wiec spokojnie możesz pisać jak cos będziesz wiedzieć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wooow, pogratulowac :D co do niebieskiej e46 to musi miec pneumata bo z taka gleba nie przejechalby za daleko :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ace Cafe London jest to miejsce w Londynie gdzie codziennie sa przeruzne zloty Aut jak i motorow

tutaj stronka glowna

http://www.ace-cafe-london.com/default.aspx

gdzie mozna zobaczyc jaki rodzaj samochodow i motorow jest w dany dzien :pou::

a tutaj daje fotki z wczorajszego zlotu Hod Rod

https://picasaweb.google.com/108230681432688341568/HodRodAceCafeLondon#

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie może się napatrzeć na ten silnik, więc go sobie do środka włożył :4:

miejscówka super :)

Edytowane przez sagui

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

byl dzis kolejny lecz slabo udany zlocik bmw na ace cafe ... z powodu pogody chlopakom sie d.... nie chcialo ruszyc z domostw . ale pare fotek mam . i zapodaje,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fff... no i tu chce dodac iz spotkalem kilku zapalencow rodem z polski i zainteresowalem ich strona MAXBIMMER wiec czekam na odzew a wszczegolnosci na widoczna na zdjeciu SZOSTKE w starym klimacie ale co kolo zrobil ze srodkiem to nie ma slow. milego ogladania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta