Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja zakończona, jeśli będą jakieś problemy proszę je opisać w tym temacie.

Znane problemy:

1. Powiadomienie o nowych wiadomościach PW w niektórych przeglądarkach.

Co do powiadomień to jak komuś nie działają to polecam sprawdzić metodę z popupem:

Panel użytkownika->zaawansowane ustawienia->New Private Message Notification Pop-up: i zaznaczyć Powiadamianie o otrzymywaniu prywatnej wiadomości w formie pop-upu.

Podkreślam, że jest to alternatywa dla osób używających alternatywnych przeglądarek, nie nie będzie Wam się wyświetlało powiadomienie w pasku.

2. Brak możliwości pisania postów w Opera Mini

3. Nie działa selektywne cytowanie tekstu (tutaj czekamy na aktualizację dodatku)

4. Gubienie kursora w polu szybka odpowiedź.

Rozwiązane problemy:

1. Dodawanie emotoikonek, dodałem box z nimi z boku powinno już każdemu działać, musiałem to jednak usunąć gdyż pojawiały się dziwne komunikaty przy pisaniu, zainstalowalem inny dodatek do tego..

Temat oczyszczony. Proszę o zgłaszanie tylko nowych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP + FF 8.0.1 = powiadomienia działają normalnie po staremu (bez użycia pop-up'a) , jedynie z tego wszystkiego nie chodzi mi cytowanie selektywne

właśnie to chce Mordulec sprawdzić,pisałem z Krzyśkiem,i nie wiadomo o co biega,bo u mnie,na żadnej przeglądarce nie ma,może to od visty?bo u Krzyśka na xp i win7 działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Dostałem trzy podziękowania w jednym z tematów. Za każdym razem gdy wchodzę na forum wyskakuje mi powiadomienie o tym. Za cholerę nie można tego przeczytac/ usunąc. WTF :?::?::?:

Jutro zobacze co da sie z tym zrobic.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko za***iście z tymi nowymi skinami ...... ale gdzie się podziała linka do OZNACZ JAKO PRZECZYTANE ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko za***iście z tymi nowymi skinami ...... ale gdzie się podziała linka do OZNACZ JAKO PRZECZYTANE ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? lolol

...jak jesteś w jakimś temacie to masz na górze "operacje" tak jak było i tam też możesz zaznaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko za***iście z tymi nowymi skinami ...... ale gdzie się podziała linka do OZNACZ JAKO PRZECZYTANE ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????

Już naprawione, trochę mi się za dużo wycięło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko za***iście z tymi nowymi skinami ...... ale gdzie się podziała linka do OZNACZ JAKO PRZECZYTANE ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? lolol

dziala rozniez 2-klik w logo przy forum - oznacz jako przeczytane

co do PW wyswietla mi w Win Vista +Chrome i w Win XP + Chrome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...