Rekomendowane odpowiedzi

Długi, wydaje mi się że chyba trochę nie grzecznie publicznie podawać numer telefonu kolegi, który by sobie może tego nie życzył. Tak więc proponuje poprawić posta i rozesłać kolegom na pw.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli to aż taki problem to usunąłem posta ale wydaje mi się że jak ktoś na tym zarabia i to na dodatek legalnie bo ma swój zakład to raczej będzie dla niego reklama.Puki co to co złego to nie ja:wink:

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli jakis problem z tym numerem, lub jakaś tajemnica to OK :D ale wolałbym oddać do kogoś kumatego.Chyba że polecicie kogos we Wrocku nawet lepiej bo bliżej:D

Edytowane przez Kamcio_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jeśli tylko piksele chcesz zrobić to polecam się, nie musisz do Zgorzelca jechać :)

myślałem jeszcze o PL komunikatah :D ale jak tak to Spoko czemu nie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli we Wroclawiu chcesz zrobić pixele to 5oul, szybko sprawnie i solidnie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj byłem w Zgorzelcu u Damiana robić pikselozę i wgrać polskie komunikaty.Koszt 250zł.Czas robocizny 2,5h.Kontakt podał wyżej Hary33.Jest to numer służbowy Damiana i można nim "szastać" na forach do bólu:mrgreen:Tak wogóle to nie wgrywa on polskiego menu tylko same komunikaty np. o zapalonych światłach,nie domkniętych drzwiach itp.

Edytowane przez długi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam panowie odgrzeje kotleta jestem zainteresowany  wgraniem polskich komunikatów do licznika ktoś to już opatentował?  i wytłumaczy jak to zrobić ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opiszę krok po kroku.

1.Dzwonisz do Damiana (numer powyżej) i umawiasz się z nim.

2.W umówionym dniu wsiadasz w auto i jedziesz do Zgorzelca.

3.Zostawiasz auto u Damiana i idziesz oglądać miasto,ewentualnie udajesz się za naszą zachodnią granicę.

4.Odbierasza auto,płacisz i wracasz do domu.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego masz jakieś fotki jak wyglądają takie przetłumaczone komunikaty ;) ?  do Zgorzelca jak by nie patrzeć kawałek jest :/ wszystkie kable  mam pa soft  ncs itp  chyba że robi to za pomocą czegoś innego zawsze można połączyć się zdalnie 

Edytowane przez V-MAX

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 godziny temu, V-MAX napisał:

wszystkie kable  mam pa soft  ncs itp  chyba że robi to za pomocą czegoś innego zawsze można połączyć się zdalnie 

Żeby to zrobić trzeba rozbierać zegar i programować procesor, to co masz nie pomoże, a gość nawet jak do niego pojedziesz to nie pozwoli Ci nawet popatrzeć jak to robi ;)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już wszystko wiem chyba pozbieram więcej liczników znajomych i od razu więcej zawiozę :D bo już kilku znajomych jest chętnych 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, grzesiek2304 napisał:

Żeby to zrobić trzeba rozbierać zegar i programować procesor, to co masz nie pomoże, a gość nawet jak do niego pojedziesz to nie pozwoli Ci nawet popatrzeć jak to robi ;)

Grzesiu,już mu to pisałem na PW.W sumie to przywitać by się przydało na forum a nie od razu o takie rzeczy pytać ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta