Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


e39 530i Manual


r4ll

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie na mały up i sprostowanie: 

 

Wiem, że chodzą sporo niżej na allegro ale w tym aucie naprawdę poza paroma pierd....łkami nie ma się o co przyczepić. Jeździłem z kolegą szukać dla niego e39 i serio nie znalazłem nic co by w 50% podchodziło do stanu takiego jak moja. Zacytuję kolegę który odradza mi sprzedaż: "Jeśli ktoś będzie szukał lepszego stanu to musi pojechać do salonu po nowe e39"

 

Mam nadzieję, że Paweł sie nie obrazi i myślę, że mógłbym przywołać @CzAkSs 'a do tablicy jeśli nie ma nic przeciwko by powiedział dwa słowa o aucie, które serwisował je dla mnie przez cały okres eksploatacji. (O ile jeszcze odwiedza forum :) )

Auto również bardzo dobrze znają @Ans oraz @Pawel4freak

 

Cenę ustaliłem celowo zaporową - raz bo nie mam musu sprzedawać, dwa bo chciałem sobie darować telefony jakichś handlarzy mirków. 


Chcę by trafiła w dobre ręce dlatego dla forumowiczów przewiduję niższą cenę - do dogadania dla poważnie zainteresowanych PO oględzinach.

Edytowane przez r4ll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedzam odwiedzam :)  w skrócie mogę powiedzieć tak...... jest doinwestowana  według mnie jedno z ładniejszych bmw pod względem blacharki (igiełka) pod względem mechaniki też wszystko robione na bieżąco , nie ma się do

 

czego przyj****ć, stan tego auta jest taki jaki  większość z nas by chciała mieć :) i to bardzo....

 

 

Cena zapora ale warta tej ceny jak ktoś nie chce dłubać zaraz i wyskoczyć z na przykłąd 3-4 tysi

 

Powodzenia :)!!

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2017 o 22:37, Rudix-R1 napisał:

Bez obrazy, ale za tą cenę to raczej nie sprzedasz ?

Jeden rabin powie tak, drugi powie nie.

 

Z tego co widziałem i z tego co mówią inni jest to auto gdzie nie ma się do czego doj****ć pod względem blacharki i mechaniki. Co do d***ereli to nerki do wymiany, spolerować klosze (chociaż to trochę naciągane bo są w stanie db+), mocowanie kieszeni oparcia fotela pasażera do poprawy, listwy progów wewnątrz do wymiany lub do olania (auto nowe nie jest i widać ząb czasu ale tragedii nie ma że mus trzeba wymienić). 

 

Czyściliśmy środek i byłem mile zaskoczony jak wszystko wygląda w aucie z 2001 roku. Schowek nie lata, przyciski nie wytarte i chodzą przyjemnie, plastiki nie połamane, nic nie podarte i niewytarte. 

Potem to umyłem (taki prezent) i to samo. Lakier gładki. Praktycznie zero smoły, lakier niewypiaskowany, ogólnie stan taki jak u mnie po dwóch latach od lakierowania całego auta (nie wliczając tego, że u mnie wyszły 3-4 parchy). 

 

Auto na dzień dzisiejszy nie wymaga wkładu finansowego nie wiadomo jakiego, oscyluje max 2 tys. PLN (filtry, oleje, odma i vanos dla upartych mimo, że z tego co piszą na forach to nie jest źle i jeszcze nie wymaga ingerowania).  Na prawdę nie ma się co przyczepić pod względem blacharki czy mechaniki.

 

Dla porównania, przyjaciel kupił E39 530iA i biorąc pod uwagę to co zrobił sam (czyli wliczając tylko części, a  wszystko sam robił) + kupno auta i opłaty to wychodzi podobnie co za tą (wahacze, tuleje, regeneracja lamp bo rzeźba, regulator napięcia, opony, prostowanie felg, zbieżność + geometria, tarcze i klocki przód, czujnik klocków, oleje, filtry, zabawa z kompem, szukanie problemy co piszczy co stuka i dlaczego itp.). Tutaj to wszystko mamy z bani, a większość z nas wie, że części z górnej półki do 5er są dość drogie.

 

Podsumowując, auto jest na prawdę zadbane, nie ma do czego się przyczepić, żeby zbić cenę. Odpowiada tutaj cena = jakość.  

 

 

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wciąż aktualne. 
Zrobiona nowa kompletna odma (OEM), zregenerowany vanos, płukanka, wymiana oleju dyfra, skrzyni biegów, silnika. Wszystko wykonane przez znanego i docenianego @Leo z BMW Expert Motorsport. Spalanie oleju spadło bardzo wyraźnie.

Rabat 1000zł.

Edytowane przez r4ll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...


  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...