Chexer

Identyfikacja wizualna, promowanie w Social Media

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz podobno na topie jest Musical.ly - można wrzucać dźwięki co ciekawszych wydechów z klubu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 godzin temu, Francuz napisał:

To lepiej jak Dyziosław od razu przeniesie na Chexera, bo Ty nie bedziesz mógł tego zrobić. 

Mam też dostęp do fb ale moge tylko sprawdzic kto rowniez  jest redaktorem i nie moge nikomu przekazać tych uprawnien.  Woła o haslo. 

Screenshot_2018-09-13-22-09-01.png

Woła o hasło to samo którym logujesz się do facebooka ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 minut temu, Zkumeku napisał:

Woła o hasło to samo którym logujesz się do facebooka ;)

Tylko ktoś z prawami "Administrator" można dodać ktoś do  zarządzania funpage'm. 

@Francuz

Tylko te 5 osób jest w zakładce "Role na stronie"? Ktoś musi mieć pełne prawa dostępu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Zkumeku

Racja, bo nawet nie sprawdzalem czy chodzilo o haslo o którym mowisz. Wydawalo mi sie, ze chodzi mu o haslo konta na którym aktualnie przebywam czyli MB.  Tak czy siak po logowaniu sie moge tylko i wyłącznie usunac sie z redagowania. Nic więcej. 

@Dixx37

Tak tylko te 5 osob jest i nawet nie mam widoku, ze jest gdzies panel admina czy inne opcje. Kto jest tam bogiem to nie wiem niestety. Pewnie w zarzadzie beda pamietac ? Kosa, Krzysiek, Piotr. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
26 minut temu, Francuz napisał:

Tak tylko te 5 osob jest i nawet nie mam widoku, ze jest gdzies panel admina czy inne opcje. Kto jest tam bogiem to nie wiem niestety. Pewnie w zarzadzie beda pamietac ? Kosa, Krzysiek, Piotr. 

Ustawienia i konfiguracja jest w tym samym miejscu. Różnica jest taka, że admin ma więcej opcji po lewej stronie:

a.thumb.jpg.20461d2a3472f898fb73b852f91e73b1.jpg

Jedyne wytłumaczenie to takie, że osoba, która miała uprawnienia konta administratora, usunęła konto. Znalezienie osoby zakładające nic nie da. Obecnie nikt nie może zmienić ustawień funpage, dodać nowych osób, połączenia konta fb z instagramem. Itp. Jedyna opcja to wysłać zgłoszenie do fb z opisem sytuacji i mieć nadzieję, że nadadzą na nowo uprawnienia. Musi zrobić to ktoś z prawami redaktora.

Nie wiem, w jaki sposób powstało konto na instagramie. Czy zostało utworzone nowe konto od zera, czy dodano „firmówkę” do konta osobistego (za pomocą opcji „Przełącz na profil firmowy”), ale trzeba tak to zrobić, żeby konta nie przepadały.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, Pawel4freak napisał:

Był bym wdzięczny jak by każdy użytkownik zobaczył swój temat auta i sprawdził czy zdjęcia banglają.

Zdjęcia zdjęciami, ale połowa ludzi w podpisach ma nieaktywne linki :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pamiętam że kiedyś mogłem logować się/pisać kom jako maxbimmer ...ale kilka lat z tego nie korzystałem już ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, Dixx37 napisał:

Nie wiem, w jaki sposób powstało konto na instagramie

Zostało zrobione nowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, Kosa napisał:

pamiętam że kiedyś mogłem logować się/pisać kom jako maxbimmer ...ale kilka lat z tego nie korzystałem już ..

Przełączałeś się miedzy kontami? czy logowałeś się jakoś? Jeśli przełączałeś, to raczej nic nie zrobić (powinieneś mieć opcje przełączenia się, ale nie ma Cię na liście, wiec wątpię, że masz jeszcze jakieś uprawnienia  ). Redaktor może pisać posty jako maxbimmer, wysyłać wiadomości i dodawać wydarzenia.

3 minuty temu, Pawel4freak napisał:

Zostało zrobione nowe.

To dobrze byłoby podesłać passy komuś np. Forestowi lub Francuzowi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to Ferest załozył insta nowego i przesłał mi passy, ja tylko zmieniłem hasło. Tak naprawdę potrzebował bym tylko hasła i e-mail do FB  żeby połączyć FB z insta aby pojawiały się tam posty.

O ile każdy chce - chociaż cokolwiek będzie lepsze niż nic.

Co do postów na insta jak ktoś ma jakieś uwagi, zastrzeżenia, sugestie, proszę pisać.

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta