Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

O dzięki fajnie gość wymyślił, no to będe musiał pomyśleć jak to zrobić, na pewno będę chciał jakąś kratkę wstawić żeby podłokietnik mi nie wpadł do bagażnika i jeszcze do tego bym musiał wyjąć seryjne radio cd buisnesa bo mam clariona z usb co specjalnie go kupiłem żeby nie nagrywać tylu płyt do tego sporo dałem za niego a szkoda mi troche tego fajnego podświetlenia oryginalnego radia... I może od razu się zapytam czy wystarczy takie coś żeby podłączyć radio na kostki iso? http://allegro.pl/zlacze-iso-wtyk-iso-bmw-e36-bmw-e46-bmw-e39-e38-i1913991360.html

Edytowane przez Kasior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzięki
podziękuj wciakając dziękuje pod moin postem:)

ja kupiłem Xcarlinka do ori radia i podpiąłem wzmacniacz i dałem suba też nie chciałem psuć deski bo jest Piękna:)hehe

http://www.maxbimmer.pl/threads/14607-misiuDYZIU-przedstawia-e39-528iA/page2 tak zrobiłem ale teraz sub jest odwrócony w strone dziury po worku:)a podłokietnik nie wpada do środka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko xcarlink patrze na allegro to działa w bmw po lifcie a ja mam 97 r więc będę musiał ramkę zamówić najwyżej sprzedam tego clariona bo ma zielone podświetlenie a kupię coś z bursztynowym. Audio Dyziu masz ładne, zawsze uwielbiałem oglądać fajnie pomysłowo porobione takie rzeczy i podstawa estetycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to podłączyć? na czym to polega dokładnie? można sobie przełączać z usb foldery i piosenki normalnie panelem radia?? a ta przejściówka co podłacza się w kable głośników żeby szedł sygnał na suba nie traci na jakości? bo tak zrobił z tą ostką znajomy i jak leci radio to słychać subwoofer jak jest mowa człowieka a nie powinno tak być. No i w oryginale nie będę miał takich opcji jak regulacja filtrów wysoko średnich i nisko tonowych hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno nie bedzie takiej jakości jak z tego clariona! podłącza się pod wyjście zmieniarki z tyłu radia!! a ten konwenter na nisko napięciowe wyjście (cincze) to tylko jest pod suba!! a na wzmacniaczu już regulujesz . czy wzmacniacz ma dawać same niskie(basy) czy normalne średnie tony!!

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziurę wyciąłem jak na moje zdolności i pierwszy raz styczność z tym narzędziem to poszło nieźle. Wstawiam zdjęcia ale jeszcze do dokończenia jest otwór po niedzieli kupię gumę którą przyczepię na około otworu.

20111119399.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20111119400.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20111119401.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20111119403.jpg

Uploaded with ImageShack.us

20111119404.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...