Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Swiecąca siekontrolka od Poduszki


MAZI-BKP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem iż jeżeli ktoś ze mną jedzie i siedzi na miejscu pasażera zaświeca się kontrolka od poduszki :sad:

a znowu jak jadę sam to wszystko jest normalnie

I tu brzmi pytanie co to może być czy to jakiś czujnik czy może jeszcze coś innego :confused:

z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mata w fotelu przednim pasażera jest już wyrobiona, należy ją wymienić ale jest to większy koszt niż wymiana a dokładniej włożenie emulatora, który załatwi sprawę świecącej poduszki raz na zawsze. Wtedy to jednak poduszka pasażera zawsze wystrzeli przy wypadku. Czy pasażer siedzi czy nie. Widziałem takie emulatory na internecie, proponuje jednak wymianę maty, co oryginal to oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpinasz diodę prostowniczą w obwód maty (niebiesko brązowy kabel pod fotelem --radze wymontowac fotel) dioda N4001 lub podobna ....elektryk bedzie wiedział a jak nie to niech zrobi sobie testy na opór póki jeszcze mata działa(z przerwami) ,to juz długo nie potrwa ....radze nie używać fotela do chwili naprawy, mozna mate wymontować i spróbować naprawić peknięcie ale top bedzie kosztowne i czasochłonne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niedawno zmieniłem sensor który jest zamontowany pod fotelem nie wiem dokładnie jak to się nazywa ale teraz gdy ktoś siedzi raz się włącza a raz wyłącza na dość dłuższy okres dziś przejechałem ok 150 Km i włączyło się ze 3-4 razy a na tamtym sensorze swieciło się non stop jak ktoś siedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no walasnie tu problem wszystko sprawdzalem kostki siedza jak nalezy

naprawde nie mam pomyslu co to moze byc sprubuje jeszcze wymienic ten sensor na jakis sprawdzony zebym wiedzial ze w innym aucie na 100% dziala ale to dopiero jak bd w PL bo aktualnie nie mam z kat wziasc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...