Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

namierzyłem ostatnio E30 na czyimś podwórku jak się okazało b dobrze trafiłem <bmw_1>

(Pas pzedni, zderzak, wzmocnienie ,2x halogen, 2x wlot i jeden taki wylot od wlotu:P wyrwałem za 80 zł ;) kubełkowe fotole chyba SPORTSITZE to sie zwie obiecał za flaszke jak se sam wykręce ;p

itp itd

mój wał już wyje a tamten ponoć jest całkiem ok tylko nie wiem czy pasuje gościu nie wiedział jakie przełożenie ale mówił że od skrzyni 5 biegowej :-P

zauważyłem nad lusterkiem wskaźnik komputera chyba że to inaczej się nazywa czy da rade to zainstalować w mojej Bumie i czy bd działać normalnie i co ten panel pokazuje co poza samym tym panelem potrzebuje żeby to podłączyć ( ich E30 nie ma szyberdachu moja ma o ile to ma znaczenie )

wspomaganie mówi że mają ale listwa przecieka i trzeba simeringi założyć ponoć jaki koszt i czy opłaca się kłaść wspomaganie ile przy tym roboty??

jest okazja uzbroić bume w ciekawe oryginalne gadzety więc czemu by nie skorzystać

jak ktoś wie co tamta buma ma z bogatszego wyposażenia to niech pisze

z Góry wielkie dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele za falszkę bierz , nawet jak powycierane :)

zobacz jaki silnik albo VIN może po tym dojdziesz jaki dyfer ma, ale za falszke i tak można brać :D, jesli to 320 to będzie krótszy niż 318,

nad lusterkiem to jest OBC ale tylko (albo aż ;) ) diodowy, alarmuje o niskim stanie, płynów i przepalonych żarówkach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...