Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Proszę o pomoc w zakupie e 34 TDS Świebodzin


arekb29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś mógłby oglądnąć to autko i coś na ten temat powiedzieć. Nie ukrywam że bardzo mi się podoba a także cena jest atrakcyjna bo 6800 pln. Prośbę swą kieruję do znawców silnika TDS. Sprzedający jest prawdopodobnie forumowiczem bmwmaxbimmer :) Mam ładny kawałek drogi i nie chciałbym się rozczarować.

Może odezwie się sam właściciel:)

http://moto.allegro.pl/item1018799059_bmw_525_tds_swietny_agresywny_wyglad.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz do chiccoo na pw. On sprzedawal kilka miesiecy temu. Z tego co pamietam jego byla w takim samym kolorze, tez TDSik na automacie (pamietam ze kolektory byly zeliwne tak jak w tej, a nie plastikowe), CCFL tez mial z przodu. Naklejke tez mial. Jedynie to mogly dojsc te brzydkie brewki przez nowego wlasciciela. Zglos sie do niego, a noz widelec. Jezeli tak to wiele ci powie o samochodzie, ale mozna sie zastanowic dlaczego nowy wlasciciel po kilku miechach juz sprzedaje (juz nie czepiajcie sie - ja sprzedalem swoja po pieciu :) ). Osobiscie tez sie przejechalem jego bunia i wszystko bylo w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego, może zainteresuje Cię moja "beatka" ?, cena do wzięcia 6400 na ręke, sprzedaję bo kupiłem 728, - tel. 603-056-532;

http://allegro.pl/item932773542_zadbana_525_tds_xenon_klima_nivo_zamiana.html

Dużo z ceny schodzisz już na starcie PREZES- lepiej powiedz co ją boli, a nie że kupiłeś inny.

I to 400zł jeszcze na lody na miejscu pewnie schodzisz :)

A tak na marginesie to mógł bys na forum się najpierw przywitać ( jest taki dział), a nie z grubej rury sprzedam "okazje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...