Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

kaspri84 nie czuje się urażony bo dlaczego??

liczyłem mniej więcej czas do 100 to wychodzi około 8

ale siedząc w e32 nie czuje się tej mocy; tego powera

nie narzekam bo znam katalogowe wyniki

marzyłem o e32 dlatego się jego trzymam

ale ta maszyna waży 1760kg wg papierów

to nie jest kpina; v8 fajnie nią mota; ale....

człowiekowi nigdy nie dogodzi

patrząc na piramidę potrzeb :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Mordulec
witam panowie ponownie zeby nie otwierac nowego tematu podpinam sie pod ten w skroce co sadzicie o tej bejcy

http://moto.allegro.pl/item1043620123_kultowa_730_v8.html

Nawet o niej nie myśl .... V8 na gazie 2 generacji to gwarantowane kłopoty :D

Szukaj albo na benzolinie albo na sekwencji , jak zobaczysz takie cuś na dolocie to od razu pozdrów własciciela i szukaj innego egzemplarza :lol:

1043620123_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :D dzieki panowie za ostrzezenie :) wiec sobie ten egzemplarz odpuszcze :)

sprawa jest taka ze kazde autko ktore mi oferuja na wymiane rozni ludzie wrzucam tu do obadania dlatego wasza pomoc jest mi potrzebna oczywiscie tylko bmw mnie interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Nie zebym sie czepiał ale ten opis V8 mnie troche rozwalił :

"mam do sprzedania w bdb stanie bmw 730-v8 220km ma załozony gaz firmy lanzi-renzo WYPOSAŻENIE skórzana tapicerka biała nie zniszczona 4 el.szyby +szyber dach lusterka el. podgrzewane fotele klima dwustrefowa dewasto centralny zamek komputer pokładowy piekne alum felgi 17calowe w aucie zostały wymienione oleje,filtry,klocki chamulcowe "

zwłaszcza DEWASTO :lol:

Co do koników to na tym mikserze to z tych fabrycznych 218KM przez tą zwężkę gazową na dolocie zostało max 170KM

I tak w kwestii jeszcze tapicerki , szukaj raczej czegos w czarnej skórze , albo nawet w welurze , byle nie w jasnej bo fotel kierowcy wygląda najczesciej wygląda fatalnie i nie mam na mysli przetarć , dziur ... poprostu jasna skóra wygląda jak totalnie wymiętolona

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś się faceta spytał czy ma WEBASTO to pewnie on by odpowiedział, że nie ma ale ma DEWASTO...

widzicie jaki wpływ ma społeczeństwo na zwykłego szaraczka ...hehehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten egzemplarz sprzedaje jakis handlarz auto wczesniej bylo w Polanicy zdrój za 7500 ( http://moto.allegro.pl/item1012283223_bmw_730i_v8_730_e_32_e32.html ) teraz jest w ostrzeszowie a opis poprzedniego wlasciciela ma webasto hehe a nie "dewasto" :) no nic odpuszczam ten egzemplarz w sina dal i szukam sobie dalej spokojnie czegoś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Panowie, ale moze i warto, przeciez wg opisu ma 4WD! :P Grzesiek, ja nie kumam czemu Ty sie upierasz zeby tylko brac pod uwage te samochody, na ktore mozesz sie wymienic. Przeciez compact ci jezdzi. Wiec wystaw jakies fajne ogloszenie, pchnij dziada i wtedy na spokojnie szukaj ladnej e32 ktora jest na sprzedaz, a nie tylko w takich na ktore wlasciciele moga sie zamienic. O wiele wiekszy wybor bedziesz mial. Bo zamienisz sie i po tygodniu dojdziesz do wniosku ze sie jednak pospieszyles i zamiast e36 compact, masz e32 kasztan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamieniaj się na auto, jak Tobie to proponują, Jak masz niecodzienne auto albo z bardzo dużym benzynowym motorem to możesz próbować najczęściej będą Ci ludzie wciskać padła.

ja bym się w to nie bawił. O tym aucie słyszałem to i owo. Trochę buda słaba (jak chcesz mam dokładne fotki.). Ale poza tym technicznie bdb. Wypas niezły. Tylko skórę trzeba by dołożyć. Masz dobrą, sprawną sekwencję. Też ma w ogłoszeniu zamianę. Gośc ma już 2gie e32 i wie mniej więcej co w trawie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW, Grzesiek, czemu nie wystawisz samochodu tutaj na bimmerze ze jest na sprzedaz? A noz widelec ktos szuka. Zazwyczaj ludzie z forum wola wziac cos z forum, bo jest wieksza szansa ze nie kupuja badziewu, ktore sprzedawane jest jako w rewelacyjnym stanie e32 4WD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zdjęcia blachy jest trochę do roboty. Ale cena za m60b40 z sekwencją jeżeli tylko blacha do roboty nie jest zła. Chyba nie jest handlarzem.. bo auto jest na 7er wystawione. I gość coś tam ma postów nabite. Zresztą kto kupuje takie auto na handel teraz. To absurd. Nie miał też oporów z wysłaniem mi dokładnych zdjęć blacharki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się tekst:

"Nie dzwoń jeśli::

jesteś ekologiem i wrogiem wszystkiego, co emituje CO2 oraz mnóstwo innych świństw, bo silnik 4,0 V8 to środkowy palec dla zielonych,

nienaturalnie czujesz się w otoczeniu najlepszych materiałów i luksusowych gadżetów, bo seria 7 rozpieszcza dodatkami i komfortem,"

i jakoś sympatyczniej patrzy się na sprzedającego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...