Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



zdr

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym: http://moto.allegro.pl/item1023637251_sterownik_zamka_bmw_e39_e36_e34_e32_e30_z_logo_bmw.html

Nie będzie problemu z montażem? może ktoś już to montował?

I nie wiem.. jak później z alarmem? bo też z czasem chciałbym takowy zainstalować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem taki zestaw w poprzednim samochodzie. Sam tego do końca nie robiłem bo nie wiedziałem gdzie się wpinać z kablami. Pomógł mi kuzyn elektryk... W zestawach dostajesz schemat co i jak się podłącza więc jeśli masz trochę pojęcie z kabelkami to nie powinieneś mieć problemów.

Polecam zestawy od firmy STIG

http://moto.allegro.pl/my_page.php?uid=5266869

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, czasem sama mrugająca lampka może odstraszyć :)

powiem ci kolego ze kupiłem taki sterownik do swojej e36 ale jeszcze nie założyłem ale kumpel który sie tym zajmuje mówi ze nie będzie najmniejszego problemu. jakieś 2 miesiące temu kupiłem taki sterownik ze scyzorykami dziewczynie do opla corsy i wszystko gra. a jeśli chodzi o lampkę to większość sterowników ma funkcje ze jeśli otworzysz auto kluczykiem przez zamek a nie polotem to dioda zaczyna bardzo szybko mrugać a jak się wtedy otworzy drzwi to alarm zaczyna wyć. poza tym jak otworzysz auto pilotem a przez około minute nie otworzysz żadnych drzwi to auto samo się znowu zamknie (a dioda przez ta minute bardzo szybko mruga). wydaje mi sie ze ta dioda mimo wszystko jest w jakims tam stopniu potrzebna a i odstraszyc potrafi. bo jesli chodzi o profesjonalny alarm to temat rozbija się o komplet czujek itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki właśnie zestaw miałem. Wraz z dodatkowym czujnikiem krańcowym pod maskę, dwoma czujnikami ruchu, czujnikiem udarowym (wstrząsowym) i syreną z własnym zasilaniem. Moim zdaniem taki zestaw jest o wiele lepszy niż nie jeden fabryczny alarm. Fabrycznie zawsze jest zamontowany tak samo a jak sam montujesz to potencjalny złodziej nie wie gdzie może być sterownik, pociągnięte kable...

Pamiętaj tylko o dobrym wyregulowaniu czujek. Żeby Ci się nie włączał alarm od np. latającej muchy w środku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...