Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja polecam trase autostrada do granicy z niemcami i potem na liberec w dol, bardzo dobra droga, mimo ze troche dluzsza to nie trzeba wlec sie gownianymi drogami w polsce ani stac w korkach w czechach na remontach wioskowych... bylem w ten weekend w pradze i w tamta strone jechalem wlasnie bez a4 i byl syf a z powrotem tak jak nawigacja prowadzila i google pokazuje, czyli prosto do a4 przy granicy z niemcami i potem na wroclaw. bedzie sie szybciej i mysle ze mniej spali jadac dluzsza trasa ale ze stala predkoscia. z wrocka google wyliczyl 250 km na zlot wykorzystujac a4 a bez 205 km, chociaz jeszcze raz potwtorze ze ta trasa z a4 duzo bardziej komfortowa jest, pomijajac nawet austostrade, to jak juz sie zjedzie nie ma remontow ani podziurawionych drog. wpisz sobie w http://maps.google.com/ wrocław - mnichovo hradi¹tì.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę leciał z Polkowic razem z Rushem bo akurat będę tam na urlopie.

a jedziecie na autostrade? ta drogq wydaje mi sie najlepsza to moze "zjedziemy sie" gdzies na trasie?

kozin od olawy jadac saly czas autostrada potem przez niemcy do czech to wychodzi okolo 250km

Edytowane przez mati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pamiętajcie o vinetach na dalnicę (autostradę) bo 40km jedzie się nią, zapas żarówek na zmianę to też obowiązek - zresztą często kontrolowany i najważniejsze, nie próbujcie przekupować policji... żle się to kończy :D to nie polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5000 koron (800zl!!!) i 3 pkt (obcokarajowcy moga miec 10pkt, potem jest zakaz poruszania przez rok),

vineta 10-dniowa stoi 220koron czyli jakies 35 zloty, ja wezme jakies auto z firmy z wykupiona vineta,

ps. w obrebie miast na autostradzie nie potrzeba winet, wiec zostaje tylko 30km... dla lubiacych adrenaline polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku...!obawiam się,żę też odpadam;/jeszcze wczoraj walczyłem z tzw."przeciwnościami",ale wczoraj wyszły dwie rzeczy-mam rozwaloną noge(tę "śłuszną"od gazu) a nie wiem czy ni bee musiał się jakoś do Łodzi dostać w sprawach prywatnych;/

szkoda,bawcie się dobrze i czekam na fotorelację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...