Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba się to nie odbyło, w sobotę powódź zalała też częściowo czechy, w ogóle nie było wjazdu do czech

w niedzielę jak pojechałem na Liberec zobaczyć co się dzieję w pracy to lekka maskara...

Frydlant zniszczony, mosty pourywane, drogi podmyte, nie wspominając już o oddalonej o pare km Bogatyni...

współczuję ludziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot się odbył!

Co prawda nie było to zlot taki jak w poprzednich latach, ale był. Pogoda niestety nie dopisała. Widać było, że część konkurencji się nie odbyła a wszystko była bardziej chaotycznie. Obok płyty lotniska na trawie były porozkładane namioty, które później zaczęły znikać. Robiło się na trawię bagno i zostali tylko najtwardsi. Jednak E36 nawet ugrzęzła w błocie jak chciała stamtąd wyjechać.

Najbardziej podobał mi się przejazd przez okolicznie miasteczka. Wszystkie BMW w jednym rzędzie jechały przez miasta. Ludzie wychodzili z domów, patrzyli przez okna patrząc co się dzieje.

Ogólnie i tak było warto jechać.

Poniżej macie fotki i filmik

Fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8er ze tak powiem zebesciak :) A z tych nowoczesniejszych, to E90 w coupecie jest jak dla mnie cudowne :)

8 naprawdę robiła wrażenie. Wszystko w środku obszyte alcantarą.

E90 też mi się podobały – cabrio w hard topie, i ta coupe czarna 330d była w X drive, próbował nią driftować na tej trasie między oponami, ale jednak przyczepność mimo deszczu miał potężną..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...