Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No faktycznie, przywitac sie w odpowiednim dziale by nie zaszkodzilo...

Nie znam tego rekina, chociaz rowniez zwrocilem na niego uwage. Jak na rekina prezentuje sie naprawde ladnie, nawet w srodku sie prezentuje. Ale napisz do goscia zeby wyslal ci foty nie jak samochod jest swiezo po myciu, bo jeszcze woda z niego kapie. Rowniez silnik i w bagazniku co tam sie dzieje, bo z tych wszystkich zdjec, tymi miejscami raczej nie chcial sie pochwalic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwonego rekinka chętnie też obczaję:)nie mam fachowej wiedyz,ale jak będzie totalne padlo to się chyba zorientuję,a obejrzeć taką piękność chętnie się udam:)aż zaczynam się rozglądać od kogo by tu kase pożyczyć:)

Co do niebieskiego...hmmm,tak.Tekst mega niespójny i świadczący o rozdwojeniu pisarza...z jednej strony chce zapewnić w jakim auto jest super stanie a z drugiej przekazać wiadomość,żę to "super,bajer full kozak i nikt mu ku..nie fiknie".Chyba,że...wiesz-to można potraktować tak:

"auto używane tylko w ladne dni"-tzn.wtedy kiedy lalo tak,że wyjeżdząjąc z parkingu auto stawalo bokiem:)

"niekatowane"-nie jeżdzone na niskich obrotach,co jak wiadomo jest równie zle jak ciągla odcinka:)

Tak serio-czerwony rokuje sympatycznie,niebieskiego można dla smiehcu jak nie masz planów na weekend:)

CzerwOny chodzi tylko na gazie-czyżby wlasciciel nie dbal by zawsze bylo PB i poszla pompa(hipoteza)

Sprzedający zajmuje się tlyko branżą motoryzacyjną,więc...trzeba sprawdzic:)Jeśli buda będzie zdrowa i tapicerka też niezle wygląda to może się pokusić?

OK-niech się wypowiedzą koledzy z większa wiedzą techniczną,bo ja tylko gdybam co sam bym zrobil.

Edytowane przez Wilkov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano nie było tego dopisku o filmikach :)

..bo ja zdazylem do niego napisac moje 5 groszy dzisiaj rano :) Napisalem, ze faktycznie nie byl katowany i dolaczylem linka z youtube. Napisalem, ze info poszlo juz w klubach BMW no i ze oczywiscie zycze mu owocnej sprzedazy :) Widac chlop sie przejal :)

Nie wytrzymalem. Jestem naprawde tolerancyjyjny, ale nie trawie jak ludzie wciskaja bzdury byle by swoje gowno sprzedac na allegro. Tak jak ludzie pisza ze maja e36 325i ktore ma 240KM bo ma barany, wydech i czip z allegro. Wiec ja pisze ze jestem bardzo zainteresowany ale czy sprawdzal na hamowni te kucyki. O dziwo juz nie odpisuja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Tak jak ludzie pisza ze maja e36 325i ktore ma 240KM bo ma barany, wydech i czip z allegro.

No mnie też rozwalają te opisy zwłaszcza przy 325i modnym się stało , arytmetyczne wyliczanie mocy , ten stożek +10 , tamta naklejka +5 i wychodzi 240KM :lol: A niestety normą jest że M50B25 nie trzymają serii i najczesciej z tych 192KM zostaje jakies 170KM razem z tymi stożkami i naklejkami :)

Wiec ja pisze ze jestem bardzo zainteresowany ale czy sprawdzal na hamowni te kucyki. O dziwo juz nie odpisuja

Ja kiedys napisałem do jednego goscia ktory z E34 535i wyciągnął 250KM i napisałem czy możemy podjechać na hamownie z tym autem bo jestem zainteresowany ....... i odpisał że auto sprzedane .... ale najlepsze było to że to samo auto było wystawiane przez kolejne 2 miesiące z tego samego konta i z tym samym numerem telefonu ... komedia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sie mozemy z tego smiac, ale troche w****iajace jest dla mnie to, ze akurat bedzie szukal ktos jakiejs swojej pierwszej beemki kto nie jest do konca w temacie jaki silnik jaka moc itd. No i zawinie sie o ogloszeniu ze ma 240 kucy, a tu niespodzianka bo fura ma tylko 170. Wiem, ze przed zakupem powinno sie odrobic lekcje i dowiedziec sie jak najwiecej o samochodzie ktory sie kupuje, no ale czasami sie kupuje na podstawie tego co jest napisane. Wiem ze nie powinienem sie przejmowac czyms takim, ale po prostu mnie to wkurza ze ludzie moga pisac byle shit, zeby sprzedac ten swoj szmelc. Gdzie ten od 535 ktory ma 250KM! Dawajcie mi go! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wozu-świata nie zbawisz,zawsze będą taborety,które będą żerowaly na ludzkiej nawiności.Ja wychodzę z zalozenia,ze najlepiej kupować auto od klubowiczów,bo wtedy po pierwsze patrząc na posty widzisz co się z autem dzialo a poza tym...sam wiesz,że to często są pozytywnie zakręceni ludzie na punkcie swoich aut.

Druga rzecz,że naiwnością trzeba się wykazać ogromną,żeby uwierzyć,że auto,które ma zmienioną chlodnicę na większą, przeswapowany silnik na duużo mocniejszy by się normalnie poruszać i zrobionych innych parę gadżetów bylo uzytkowane "normalnie"a nie katowane. Sorry,ale przecież to chyba oczywiste,że skoro robisz auto albo kupujesz,które jest tak zmodyfikowane to nie po to,żeby jeździć na zakupy czy odwieźć babcię do kościola.

Niemniej bardzo cenię Twoją uczciwą postawę. Dobra rzecz:)pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale ja znam to:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12820971

hehe, jest zainteresowanie? Powiem ci ze jak jade z naprzeciwka od razu rzuca sie w oczy. Rzadko sie widuje pierwszego prawdziwego rekina z lekko obniozona zawiecha. Prezentuje sie zacnie :D. Tak apropos, napisze ze samochod widzialem z kazdej strony i tutaj raczej mozna smialo wierzyc w slowo sprzedajacego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec-podzielam Twoje zdanie w 100% tylko,że wozowi tak tych garów brakuje.Co po części rozumiem,bo jak teraz jeżdzę z 6oma garami i czterema,to w drugim przypadku mam wrażenie,jakby coś sie zepsulo:)

Ja bym bral czerwoną bez zastanowienia,bo jest klasyczna. Srebrna ma 6 garów,ale jej wygląd szczerze mówiąc mi się nie podoba;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czewone 318 sprzedałem rok temu za 1tys. Wtedy jezdziło na LPGi benzynie było w srednim stanie lakieniczym, zmatowiały lakier, miało robioną blache to co nomalnie sie robi w rekinach. fotele do wymiany jeden oginał jeden recaro od E30. Zawiecha była do roboty przekładnia też. Ogulnie auto dobrze jezdziło bynajmniej ja byłem zadowolony, ale teraz bardziej jestem z 323i mocniejsze emocje.

A 323 sprzedaje bo niestety musiałem zmianic na Vana odzinny samochód :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardzo rozumiem. Czerwone należało do Boeinga i zostało przemalowane na szaro i swap na 2.3 (te same blachy)?

EDIT:

Dobra, rozumiem, czerwone było Boeinga i zatrzymał sobie blachy na szarą, którą sprzedaje. Ogólnie nie miałem czasu się tym ostatnio zająć, zadzwonię zaraz, widzę że u Was zagłębie rekinów :lol:

EDIT nr 2:

Ogólnie moim pierwotnym założeniem było znalezienie w miarę zdrowego blacharsko rekina, silnik nie jest tak istotny (w planach swap na etę)

Edytowane przez T-1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...