Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak sie zastanawiam co myslicie o tych 2 rodzajów wyscigów... ja np. nie uznaje wyscigów na 1/4mili gdzie zwolennicy zasłaniaja sie tekstem "duzo zalezy od kierowcy jakie ma umiejetnosci" moze i tak ale wg mnie ten wyscig jest bez sensu... jak chce sprawdzic co jest szybsze biore ksiazke samochodu i sprawdzam przyspieszenie ewentualnie inne portale na ktorych mozna sie dowiedziec jak tam dane auto sie zbiera.

Co do trasówki to jesli zwolennicy 1/4 chcą sie sprawdzic jak sami mowia ktory kierowca jest lepszy to mysle lepiej sprawdzic sie na trasie gdzie są zakrety łuki itp. NIE MOWIE o bezpieczenstwie bo zaden wyscig nie jest naturalny i bezpieczny tylko zapytanie dotyczy wyscigow ktory uwazacie za sprawdzenie umiejetnosci ( zeby nie bylo tak jak z edu ... ze bączka zakrecil i od kazdego baty dostal ja chce poznac tylko wasze zdanie ) ja jestem za trasa jesli ktos chce sprawdzic swoje umiejetnosci i podzielam zdanie panów z radomia www.mpwr.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pewnie że tak,na poparcie tego dodam,że wczoraj wracając z pracy a że droga przez las prawie 15 km i same zakręty,wyprzedził mnie znajomy swoją A3 1.8T.akurat jechałem ojca TDS-em 1,8(tylko 90km w kombi) dwa zakręty i był mój:twisted::twisted:,dojazd do naszej mieściny i na cpn-ie pyta sie mnie czy to w tym kombiaku ma 2,5??a tak to opowiada jak to on dobrze nie jeździ,jak to szybko,zaproponowałem mu ćwiartkę w niedziele na lotnisku z moja qpejka.nic nie odpowiedział.dziękuję dobranoc8)8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ja uwielbiam niektorych wsiowych cwaniakow mega wydech kolumny z domu z wierzy pasą sie na kanapie z tyłu idzie na prostej jak przecinak a potem peeeełny ABS ( pod warunkiem ze ma ) bo zakret jest :)

dla przykladu moj znajomy z wlkp kiedys Fordem Scorpio mk1 sedanem 2.0 DOHC 120KM robil po zakretach wszystko :) rozne auta startowaly do niego a jeden gosc z bmw 535 tak mu chcial dorownac ze na zakrecie pojechal prosto ... prosto w kukurydze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się kiedyś z crxem bujałem...facet na prostych mnie brał,bo auto powyżej 160 się kiepsko zbieralo,ale tuż przed i po zakrętach był moj:twisted:

to jakiś 50km zrobiło się to nudne,więc go puścilem przodem:)

M3-na takich cwaniaczków to piękną rzeczą jest mieć auto,które wygląda seryjnie a pod maską jest cichy zabójca:)uwielbiam takie maszynki:)kumpel miał kiedyś trabiego z silnikiem vw-jak już to odpaliło to parę opli,golfów i innych tego typu rajdówek odstawiło:)

a propos takich powiedzeń to jedno z "góralszczyzny" mi się przypomnialo-auto gwizda,ino kierowca pi...

Edytowane przez Wilkov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys spotkalem peugeota 206 dziwnie zrobionego .. ja lecialem swoja Omega B 2.0 DOHC 136KM i gosc zaczol mnie podpuszczac i mnie wyprzedzil ... zabrałem sie za typem i bylem zdziwiony.. tak doginał tym piździkiem ze na jednym ostrzejszych zakretow do ostrowa slyszalem ze mi opony z felg złażą i tak z mniej wiecej 15km sie trzymalismy razem nie powiem ciezko bylo z tym mikrusem no ale spotkal sie *****any z po******lonym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, ze w cwiarze liczy sie refleks i szczescie i tyle... A orientujecie sie czy w Polsce sa organizowane jakies zawody na torach dla amatorow swoimi cywilnymi samochodami? Tak pytam z ciekawosci, czy jest taka mozliwosc sprawdzenia swoich umiejetnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie natomiast jest takie , trzeba miec glowe na karku na cwiarze na zakretach itd , po miescie staram sie z nikim nie sprawdzac ani nie szaleje ogolnie po miescie bo jak sie wysypie przy 150 w lampe czy w inny obiekt infrastruktury to nie bedzie co zbierac ze mnie , jestem fanem zdecydowanie zabaw na obiektach zamknietych i na teranach gdzie jest miejsce zeby sie pobawic bezpiecznie. wiec zapraszam do tematu w dziale ( rozne ogloszenia i w temacie tor Redeco czy jakos tak) i ORGANIZUJMY SIE NA TEN TOR NA UL RAKIETOWEJ BO NIE MOGE WYTRZYMAC :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pytam z ciekawosci, czy jest taka mozliwosc sprawdzenia swoich umiejetnosci.

trochę się znajdzie , m.in. BMW Track Day i SuperOS na torze Miedziana Góra koło Kielc, we wrocławiu mozna się sprawdzić na KJS na niskich łąkach itp. , BMW Challenge http://www.bmw-challenge.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiewiórki postraszyć:)

nie no z lasem mam trochę traume po tym jak mnie kuzyn przewiózł bokiem po błotnistych ścieżkach w lesie fordem explorerem:) jeszcze nigdy tak szybko drzewa się do mnie nie zbliżały:) adrenalina skacze i banan sam na twarz wyskakuje:)

Jestem ciekaw jaki miał poziom adrenaliny koleś,który kilka lat temu pracując dla jakiejś szajki pędził Ml-em w nocy po lesie dwie paczki uciekając.Bez świateł-w noktowizorze.Kiedyś na innym forum motoryzacyjnym ktoś wrzucił wywiad z jakimś policyjnym specem od ścigania mafii samochodowych i koleś opowiadał taką historie...ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem z pod olawy i moja wies jest z kazdej strony otoczona lasami i powiem ci za nie ma za bardzo takich tras zeby mozna bylo tam pojedzic autem i go nie uszkodzic. maluchem czy innym poldkiem to tak bo jest pelno dziur i innych pulapek w stylu "wyrownana droga" przez ludzi ze wsi za pomoca GRUZU... ogolnie "normalnym autem" bym tam nie wjechal. chyba ze gdzies w twojej okolicy sa jakies lepsze trasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...