Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ja robie terror w rejonach twardogóra miedzybórz odolanów sośnie granowiec chojnik itp :) tam mozna spotkac mojego szalonego granatowego szerszenia a w szczegolnosci przezjezdzajacych kolegów przez ten obszar prosze o uwage jesli gdzies pojawi sie Omega A granatowa :D uwaga ona potrafi latac !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale nie chodzi mi o wypozyczenie, tylko o jakies zrzeszone zawody. Pytam bo widzialem kiedys u znajomego na NK informacje o jakis wyscigach amatorskich i zaciekawilo mnie to troche ;)

Wiem ze bedzie organizowany u nas Lemoniada GP. Termin bede mial na dniach ;)

A wracajac do tematu. Ja tez wole jakies szalenstwa po zakretach itd, gdzie sprawdza sie umiejetnosci kierowcy i to sa wyscigi takie, ze samochod ktory ma 100KM moze miec lepszy czas od takiego, ktory ma 200KM. Kierowca sie liczy :P M3, piszesz ze na cwiartke jest bezsensu bo mozna rownie dobrze po prostu wziac dane z katalogu i wszystko wiesz. Cwiartka jest dobra, ale dla samochodow w ktorych wiecznie sie dlubie. Zawsze cos poprawiasz, modyfikujesz, i caly czas miernikiem twoich prac jest czas jaki masz na 400m. Do tego wszedzie na swiecie scigaja sie na cwiartke wiec masz do czego sie porownac. A tak BTW, cwiartka jest dobra np do takich: :P

p.s. Trasa zloty stok uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez lubie ćwiartki :D najbardziej chyba z colą albo sokiem pomaranczowym :)

w takich przypadkach jak wozu podales w linku to tak niech sie kroja na cwiartke :) ale nie seryjnymi :) to wtedy tak jak mowie popatrzcie w katalog i wiadomo kto wygrał :) a co do trasy to tyle lipy jest ze nie wiesz z kim sie zabierzesz na zakrety... mozna trafic na amatora ktory lubi popisy choc nie wie co z czym sie je.. i na takiego kolega trafil i gosciu pojechal w kukurydze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...