Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja do rodziny jezdze na ostrów pieknie sie tam lata i wielu wsioków mozna spotkac po drodze :) a ta ciezka trasa to jest goszcz - milicz :) generanie nie nadaje sie do wyscigów bo czasami wąsko kręto i drzewiasto :D ale adrenalina jest pierwszy raz jak jechalem po kuzyna na polmetek do technikum lesnego to w moim wowczas scorpio absy zgubiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie jedzie 90- 100 to sarny wychodza przed auto :) a jak sie jedzie szybciej to nie zdąza wychodzą za autem :) ta droga na ostrow jest swietna i te zdradliwe zakrety to dobre wyzwanie ja akurat tam jezdze nawet co tydzien :) znam na pamiec droge i uwielbiam :) ale jest jeszcze trudniejsza na ostrow przez twardogóre :) gorsza nawierzchnia ale tez nie latwe te zakrety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie lubie dziury na dziurze... Wszystkich sie ominac nie da, a nie ma nic gorszego jak trzask felg w kabinie :/ A co do dzikow to wlasnie na trasie DW - POS, przed Miedzyborzem kilka lat temu rodzinka dzikow mojemu ojcu sie wybrala na droge... Trzeba uwazac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sarenek to przypaprałem w jedną parę lat temu świeżo pomalowaną 190-tką... na szczęście przy około 40km/h i wszystko byłoby w miarę, gdyby nie fakt, że po tym potrąceniu jechałem sobie spokojnie na chatę i nagle mi się maska otworzyła i przypieprzyła w szyba przy okazji gnąc zawiasy maski, co podwoiło koszt remontu :)

sarenkom na drodze zdecydowe: nie!!! :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakis czas temu wpadlem w ogromna watache dzikow mimo ze jechalem pozno i w miare wolno ...nie przekroczylem ograniczenia ogr 90 ja jechalem ok 75 . dzikow ok 30-40 od rowu do rowu (nie wiem jak sytuacja wygladala dalej bo moze ich bylo wiecej) gesiego po 3 w rzedzie ...udalo mi sie ominac 2 i wpasc w 3ciego . od tamtej pory jak nie moge jechac na dlugich nie przekraczam 60 na tej trasie. Żórawina-Wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze sarny chodza cala rodzina to normalne jest ale ze dziki w grupach po 30 szt to nigdy o tym nie slyszalem i nie widzialem dziki jak juz to matka z dzieciarami

oj chodza bys sie zdziwil pare lat chodzilem na polowania i widzialem takie watachy w akcji :) we wiosce obok taka watacha zniszczyla ogrodzenia z plyt betonowych szla jak taran wiec dzik to nie przelewki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba jednak wole sarne od dzika dzik jest za twardy robi spustoszenie z samochodem sarna jednak jest delikatnym zwierzatkiem w porownaniu do dzikusa :)

generalnie w trasówce nie wazne jest az tak auto jak umiejetnosci :) np kuzyn ma Omege A 2.0 bez gazu i odchodzi wielu potworom ostatnio gosc z ostrowa spuszczal sie e38 4.4 za nim i ciezko mu to szło choc na prostych dochodzil mu na zderzak w moment tak na zakretach babcia pela robila mu papa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wyszalałem w sobotę...najpierw robiliśmy z kumplem motyw z deathproofa dla gawiedzi-ja za kierą,on na dachu...i chyba jasne,który motyw z filmu był przerabiany.

Prędkość na piaskach-80km/h, prędkośc na asfalcie-100km/h. Motyw przerabiany wielokrotnie(przez niego przynajmniej)wcześniej,dlatego takie prędkości.

a później mały offroad volvo serii 800:)pobawiłem się nieźle, w ciasnych zakrętach na piasku,pomimo wady konstrukcyjnej i w miarę miękkiego zawieszenia pozytywne zaskoczenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...