Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba być kompletnym idiotą by wsiadać po alkoholu za kółko! Taki nawet jak trafi za kratki, to my będziemy ch...ja utrzymywać. Powinien dostać wyrok, grzywnę, którą do końca życia by spłacał, a w więzieniu musiał by na siebie zarabiać, na zasadzie: nie pracujesz nie żresz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nie dość, że za karą śmierci to jeszcze za przywróceniem publicznej chłosty dla drobnych złodziejaszków. Dostałby taki ze 100 batów np. za kradzież lusterka z mojej Astry i długo by o tym pamiętał. Nie trzeba by też łożyć pieniędzy na jego utrzymanie w więzieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaliscie komentarze?

"wszystkim którzy maja bmw powinno się zabierać prawo jazdy"

"Dlaczego marka BMW przyciaga tylko śmieci nie ludzi. Tylko syf jeździ tymi autami"

"BMW -samovhody z beznadziejnym zawieszeniem, skonstruowane tak, zeby zapewnic latwe wcgodzenie w nadsterownosc, po to, zebybezmozgi mogly sie "bawic". Dlaczego Mercedes albo Leksus moze robic dobre stabilne tylnonapedowe auta? BMW w dziedzinie bezpieczenstwa to szrot. ... Do tego ciemnota jezdzaca tymi samochodami ..."

"Nikt normalny nie jeździ BMW"

"kieeowcow bmw powinni poddawac eutanazji "

dowiaduję sie ze jezdze szrotem i ze polowa spoleczenstwa mnie nienawidzi :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł:

Morderca jest kim innym, niż to opisują media

Ciekawy artykuł i w sumie z moich spostrzeżeń odzwierciedla trafnie to co się dzieje na drogach. Jak dla mnie największym zagrożeniem są ludzie w stosunkowo nowych autach którzy uważają się za super kierowców i w dupie mają znaki drogowe oraz panujące warunki na drogach. Do tego dochodzą ludzie bez mózgu i wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura, koleś który napisał to jest skończonym debilem.

Czyli jak sąsiad zjadł chleb i po nim dostał srake i się przekrecil to już nikt nie powinien jeść chleba? Co za bzdura.

Czy ludzie w innych markach nie zabijają ludzi tylko w BMW?

Szkoda że Hitler tego nie czyta bo kupił by wszystkie modele BMW.

Media robią głupi rozgłos i nic podatny.

Znam wielu z was i jeśli by nawet któryś z nas spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym nie ocenie nikogo tylko dlatego że jeździ BMW.

Auto to narzędzie w ręku a wypadki się zdarzają wszędzie.

Tak było,jest i bedzie

Wysłano z Sony S za pomocą TapaTalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wszystkim którzy maja bmw powinno się zabierać prawo jazdy"

"Dlaczego marka BMW przyciaga tylko śmieci nie ludzi. Tylko syf jeździ tymi autami"

"BMW -samovhody z beznadziejnym zawieszeniem, skonstruowane tak, zeby zapewnic latwe wcgodzenie w nadsterownosc, po to, zebybezmozgi mogly sie "bawic". Dlaczego Mercedes albo Leksus moze robic dobre stabilne tylnonapedowe auta? BMW w dziedzinie bezpieczenstwa to szrot. ... Do tego ciemnota jezdzaca tymi samochodami ..."

"Nikt normalny nie jeździ BMW"

"kieeowcow bmw powinni poddawac eutanazji "

na ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wszystkim którzy maja bmw powinno się zabierać prawo jazdy"

"Dlaczego marka BMW przyciaga tylko śmieci nie ludzi. Tylko syf jeździ tymi autami"

"BMW -samovhody z beznadziejnym zawieszeniem, skonstruowane tak, zeby zapewnic latwe wcgodzenie w nadsterownosc, po to, zebybezmozgi mogly sie "bawic". Dlaczego Mercedes albo Leksus moze robic dobre stabilne tylnonapedowe auta? BMW w dziedzinie bezpieczenstwa to szrot. ... Do tego ciemnota jezdzaca tymi samochodami ..."

"Nikt normalny nie jeździ BMW"

"kieeowcow bmw powinni poddawac eutanazji "

na ten

powiem Ci, że mocne...:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powoduje ze takie patałachy skłaniają się do wypisywania takich teorii.

Wiem jednak na pewno jakby mi zależało na ślizganiu się na każdej krzyżowce kupił bym bez wątpienia Subaru STI lub Evo V, VI, VII.

Poza tym marka Mercedes czy tam Lexus tak samo dobrze się nadaje do rozwijania po mieście fajnych prędkości. To samo można zrobić ośka tylu Opel, Kadet czy dobrze znany VW GOLF GTI.

Za dużo części filmu "Szybcy i Wściekli" potem się społeczeństwu ***ie w głowach.

Dla porównania stary film z mich byłych okolic. SUBARU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tragedia na Mazurach. Był pijany, nie miał prawa jazdy - Raport drogowy w INTERIA.PL
Artykuł nie zaczyna się od "kierowca BMW" to jest sukces moim zdaniem...Kretyni i pijacy jeżdżą każdą marką samochodu i tego typu zachowań nie da się wyeliminować choćbyśmy chcieli nie wiadomo jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł nie zaczyna się od "kierowca BMW" to jest sukces moim zdaniem...Kretyni i pijacy jeżdżą każdą marką samochodu i tego typu zachowań nie da się wyeliminować choćbyśmy chcieli nie wiadomo jak

niestety dzisiaj na polsacie news od rana info że pijany kierowca BMW :( jak kierowca jak nawet prawka nie miał , pijany przestępca może ? tylko po co to Bmw ? dalej to samo nic się nie zmienia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...