Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie audi sie zapalilo a mnie obudzili o 3.30 ze auto mi sie pali. na szczescie niema tragedii sama kosmetyka plus odszkodowanie.

Kurna nie skojarzyłem, że to Twoje auto...

Brachol wrzucił foty na Fejsie to smiałem się, że pewnie podpalili ją za ten znaczek z tyłu ;)

Współczuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie do końca. Wczoraj TVN o nim mówił w wiadomościach, że prokuratura wykonała już wstępną ekspertyzę opartą na nagraniach wideo i nie pozwalają one stwierdzić iż Boguś stwarzał zagrożenie katastrofy w ruchu lądowym. Jeśli tak to się skończy czyli prokuratura rzeczywiście nie doszuka się w jego jeździe znamion przestępstwa to jego rajd skończy się jako "wykroczenie drogowe" czyli mandatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowe śledztwo ws. szaleńczego rajdu "Froga" po S7 http://www.tvn24.pl/r/artykul/bedzie-nowe-sledztwo-ws-szalenczego-rajdu-froga-po-s7,450705.html

Czyli zajmą się sprawą wcześniejszą a tą aktualną póki co wstępnie planują umorzyć.

O pozostałych zarzutach (wyłudzenie odszkodowań) nic nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

''za spowodowanie wypadku odpowiadają w równym stopniu obaj jego uczestnicy, a zatem kierujący pojazdem, ponieważ jechał z prędkością nadmierną oraz rowerzysta, ponieważ przed wjazdem na przejazd dla rowerzystów nie upewnił się, czy przejazd przez jezdnię będzie bezpieczny.''

''Do nieszczęścia przyłożył się jeszcze rowerzysta, który jechał, choć był kompletnie pijany.''

Chlor zadżumiony w cholere na rowerze i jeszcze taki śmieszny powód... oczywiste że 'nawodniony' to raczej nie będzie zwracał uwagi ani nie kontrolował samego siebie. W dodatku szkoda mi dwóch osób, że gamonie zalani wsiadają nawet na rower i ruszają i brak orientacji chłopaka gdzie można mocniej depnąć na jakich ulicach i terenach. Choć w sumie kto wiedział że mu chlorofir wyjdzie na drogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh komentarze pod tekstem są ciekawe ;)

Oczywiście "przyczyna nieznana"...

Forest zawsze w przypadku kiedy prowadzi policjant , prokurator , sędzia i poseł przyczyna jest nie znana :P a jak wszyscy razem jadą jednym autem z polowania i jest dzwon to to się nazywa katastrofa w ruchu lądowym lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podwójna ciągła i kierownica nie z tej strony - wyprzedzanie = kretynizm

Czołowe zderzenie pod Bydgoszczą. Trzy osoby nie żyją / Radio ZET

Tragiczny wypadek na obwodnicy Szubina. 7-letnie dziecko nie żyje - Wiadomości - WP.PL

Edytowane przez sagui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za blisko podjeżdżają pod inne auta i chcą wyprzedzać, ja tam problemu nie widziałem jak jeździłem z 5 lat swoim autem po Irlandii, tylko trzeba jeździć z głową

Stary, no nie powiesz mi że taki manewr wykonasz tak samo bezpiecznie jak autem z kierą po lewej. Nosz tak się po prostu nie da. Chyba, że masz przed sobą osobówkę albo tylko jednego TIRa a przed nim długo długo nic. I właśnie wyjechaliście z zakrętu gdzie miałeś okazję popatrzeć do przodu :P

Dla mnie również rejestrowanie pojazdów w POL z kierą po prawej jest nieporozumieniem. Będą kupować wynalazki z Wysp bo Imprezę Turbo kupią w cenie Opla Omegi z Polski. A wiadomo gdzie jest większy fun z jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jazda z kiera z prawej nie stwarza problemów.

tobie nie sprawia i pewnie jeszcze wielu kierowcom ale ilu niedorozwoji się skasuje to wiadomo , bo teraz młody popracuje na wyspach czy gdziekolwiek i za tą kasę nie kupiłby takiej mocnej fury w polsce na dodatek z kierą nie po tej stronie . moim zdaniem wypadkowość się zwiększy jak nie zmieni się jakoś przepisów co do angoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...