Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wszedzie w Europie mozna rejestrowac takie furaki. Wiec i my musimy jako ze jestesmy czlonkami EU. To nie samochody powoduja wypadki tylko debile za kolkiem. Ja osobiscie wole jezdzic rhd pewnym niz skladakiem z 5 aut kupionym w Polsce od jakiegos McGyvera. Po drugie sa firmy ktore zajmuja sie przekladkami takich aut na "nasze"

Edytowane przez Jabol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie bronie jeżdzić po Polsce takimi autami czy je rejestrować ale jeśli wzrośnie wypadkowość angoli to dowalić takie OC by się odechciało sprowadzać takie moje zdanie i go nie zmienię

Jeśli wzrośnie to spoko. Ciągle będzie taniej niż opłacanie w uk ;p

Ale już teraz przecież prawie wszystkie ubezpieczenie zadeklarowaly że będzie 50-100% drożej

Edytowane przez Andrii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, no nie powiesz mi że taki manewr wykonasz tak samo bezpiecznie jak autem z kierą po lewej.

Tego nie napisałem, że jest tak samo bezpiecznie, po to jest ruch prawostronny i auta zLHD żeby jeździć i wyprzedzać bezpieczniej, jak dla mnie to powinno się udostępnić rejestrowanie takich aut u nas w Polsce( a jest to nieuniknone bo jesteśmy członkami EU), ale z drugiej strony niech wprowadzą jakąś akcyzę czy cenę zaporową, żeby nie opłacało się takich aut tu jednak ściągać.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony niech wprowadzą jakąś akcyzę czy cenę zaporową, żeby nie opłacało się takich aut tu jednak ściągać.

jestem pewien, że nasz rząd ma przygotowany już cały arsenał opłat typu "akcyza, cło" itd. Ja osobiście jeździłem przez jakiś czas dużo do londynu sprinterem też z kierą po nie właściwej stronie. Na autostradzie spoko, nie było żadnych problemów, ale po zwykłych drogach, jadąc za ciężarówką już tak wesoło nie było :) powinni na angole dowalić dobre opłaty rejestracyjne do tego ubezpieczenie x2 żeby wyeliminować przynajmniej małolatów, którzy dopadną się do mocnych aut będących w tej chwili poza ich zasięgiem cenowym.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien, że nasz rząd ma przygotowany już cały arsenał opłat typu "akcyza, cło" itd. Ja osobiście jeździłem przez jakiś czas dużo do londynu sprinterem też z kierą po nie właściwej stronie. Na autostradzie spoko, nie było żadnych problemów, ale po zwykłych drogach, jadąc za ciężarówką już tak wesoło nie było :) powinni na angole dowalić dobre opłaty rejestracyjne do tego ubezpieczenie x2 żeby wyeliminować przynajmniej małolatów, którzy dopadną się do mocnych aut będących w tej chwili poza ich zasięgiem cenowym.

Dobrze prawisz. Impreza, 330Ci czy inne mocne maszyny są w Anglii do dostania po śmiesznie niskiej cenie względem tego co w kraju. Więc Krzychu, który dotychczas zapieprzał Kadetem dostanie Imprezę i stworzy jeszcze większe zagrożenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młotki zawsze będą młotkami i dopóki nie przeżyją porządnego dzwona to nic się nie zmieni, bądź kogoś zabiją... społeczeństwa młodych szybkich wściekłych nikt nie zmieni. Jedynie to zwiększenie opłat sprowadzenia itd. może jedynie obniżyć ryzyko - jedynie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takich przypadkach winowajcy powinni być oddawani do dyspozycji właściciela pojazdu i on decydował by o wymiarze i rodzaju kary bo sąd to ich za bardzo nie skrzywdzi a o zwrocie kasy to można zapomnieć :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takich przypadkach winowajcy powinni być oddawani do dyspozycji właściciela pojazdu i on decydował by o wymiarze i rodzaju kary bo sąd to ich za bardzo nie skrzywdzi a o zwrocie kasy to można zapomnieć

Ciekawa propozycja. ;)

Ja bym ucinał łapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

oczerniaja nasza marke :(. z drugiej strony reszta kierowcow zacznie sie bac wiec i zaczna nam zdrogi zjezdzac bo bedzie jechalo bmw: hmm lepiej zjade bo bmk-a a nie wiem czy nie swir! wiec o to dojdzie do historycznego przelomu iz kierowcow bmw zaczna przepuszczac jak pojazdy uprzywilejowane :D. z to tylko marzenie,bardziej widze ciemna strone tego iz niestety kazdy z nas bedzie zmuszony jezdzic najbardziej przepisowo ze wszystkich bo dziwnym trafem na you tube zaczna sie sypac milardy filmikow typu "kolejny idiota bmw" w miescie jechal 60 a nie jak dozwolone 50. a przejzanych przez ze mnie filmikow typu "polskie drogi" i tego typu wiec udzialow bmw widzialem no zaszaleje i wyolbrzymie to jest moze z 10% udzialu a reszta to typowo jakies suv,robotnicy albo przedstawiciele zapie*dalajcy na spotkanie. no coz ale ze sie trafi bmw to mmmm znowu cwaniak z bmw :) tak o to odnosze propagande polakow :D yeeeee :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...