Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Baner w podpisie dla wszystkich  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Baner w podpisie dla wszystkich

    • TAK
      40
    • NIE
      14


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na kazdym forum bmw moge miec baner w podpisie, tylko u nas moga to klubowicze i wyzej.. proponuje zeby kazdemu udostepnic taka mozlliwosc, bedzie ciekawiej :)

Czasem jest tak, że ktoś rejestruje się tylko po to by coś sprzedac lub zareklamowac swoje usługi. I najczęściej kończy się jego kariera na forum tym jednym, jedynym postem. Dlatego osobiście uważam, że banery powinny miec osoby które faktycznie cos do tego forum wnoszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest tak, że ktoś rejestruje się tylko po to by coś sprzedac lub zareklamowac swoje usługi. I najczęściej kończy się jego kariera na forum tym jednym, jedynym postem. Dlatego osobiście uważam, że banery powinny miec osoby które faktycznie cos do tego forum wnoszą.

Po czesci sie zgadzam. Ale z drugiej strony jesli ktos sie rejestruje po to zeby cos sprzedac, i cos sie wypowie w jakims poscie raz na pol roku, to jest adekwatne do ilosci czasu jaki jego baner bedzie widoczny, bo zobaczymy go raptem raz na pol roku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem że korzystając z okazji składam wniosek o przyjęcie mnie do grona "wyróżnionych" możliwością posiadania banera ! Krzysiek z góry dziękuję za zrobienie mnie przyjacielem forum :)

A co Ty, swoich nowych kolorkow nie zauwazyles? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie watpie w to, ze jak ktos zaloguje sie tutaj tylko po to, by cos sprzedac to bedzie mu sie chcialo na ten jeden jedyny raz robic baner i go wklejac... A nie lepiej ogolnie byloby wprowadzic jakies wymagania odnosnie dzialu Gielda? Np. na forum Audi zalogowalem sie jak chcialem sprzedac opony do A4 i musialem nabic 20 postow i szczerze mowiac to to olalem. Takie sztuczne nabijanie postow jest bez sensu dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty, swoich nowych kolorkow nie zauwazyles? :)

Jak pisałem wniosek to jeszcze miałem te stare kolorki :)

Chyba z wiekiem głupieje bo dalej nie mogę normalnie bannera dodać mimo że mam taką możliwość , niech mi ktoś pomoże bo syn się ze mnie śmieje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, niech mi ktoś pomoże bo syn się ze mnie śmieje ...

powiedz mu,że z Przyjaciół maxbimmera NIKT sie nie śmieje ;)

btw.dziękuje również za "przyjaciela"-nie zauważyłem wcześniej.

Lucius-sprawdź podczas edytowania sygnatury na dole w ramce na co masz zezwolenia,bo ja mam np.tylko na obrazki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez dziekuje za przyjaciela, ale widze ze wszyscy teraz mamy wlaczone banery ale wylaczony BBCode, wiec teraz nie mozemy dawac nic poza zwyklym tekstem :D wiec baner wgramy do profilu ale juz nie mozemy zrobic tak zeby pojawiaj sie pod postami :) Krzychu mozemy prosic o korekte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...