Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Baner w podpisie dla wszystkich  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Baner w podpisie dla wszystkich

    • TAK
      40
    • NIE
      14


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wydaje mi sie, ze nie jest to zablokowane (chyba)

wchodzicie w ustawienia potem edytuj sygnature /na dole strony/ i tam za pomoca jezyka HTML zapodajecie co chcecie ;)

ps. jest tam opcja dodania obrazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, chyba jedyny minus to dluzsze ladowanie sie strony ale nikt na modemie chyba juz nie siedzi :> poza tym taki baner musi sie wczytac tylko raz a nie za kazdym razem jak ktos zmienia strone/temat... moze wypowiedza sie Ci ktorzy byli przeciw.... Krzysiek wiele opcji na forum nie jest niezbednych ale je uatrakcyjniaja, a zabawa benarami to wlasnie jedna z takich rzeczy :)

zachecajmy Krzyska postami to sie zgodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to dlaczego jest z tym problem?

Jest mi szczerze mówiąc obojętna ta możliwość,bo i tak nie zamieszczę bannerka,natomiast nie wiem dlaczego to ma byćtakie elitarne,no i przede wszystkim cóż ta "elitarnośc" ma oznaczać?

Bo szanuję sporo ludzi z forum,którzy mają wiedzę i pasję i wszystko super,tylko nie wiem czy "równiejsi wśród równych"nie odstrasza trochę. Osobiście nie przepadam za czymś takim,ale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się mylę ale taki np. baner to swojego rodzaju nagroda dla użytkowników tego forum, którzy są z nami dłużej i aktywnie udzielają się na forum...

czyli po pewnym czasie ciężkiej harówy na forum dostaniecie "awans" na przyjaciela forum/przyjaciela klubu/klubowicza i w pakiecie BANER :D

<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym m-pakiet,ale jak baner tylko jest to też wezmę

jak by pakiety rozdawali to bym tu siedział 24h na dobę i był na każdym spocie chociaż bym miał na składaku dojechać uczepiony TIRa na A4 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się mylę ale taki np. baner to swojego rodzaju nagroda dla użytkowników tego forum, którzy są z nami dłużej i aktywnie udzielają się na forum...

czyli po pewnym czasie ciężkiej harówy na forum dostaniecie "awans" na przyjaciela forum/przyjaciela klubu/klubowicza i w pakiecie BANER :D

<bmw_1>

Chyba to tak nie działa w ten sposób bo jestem na forum od lat , udzielam się i staram się być pomocny a "doceniony" banerem nie zostałem i dodatkowo jest to jedyne forum na jakim jestem zarejestrowany i nie mogę mieć banera , nie wiem co to ma na celu ...

Tak sobie pomyślałem że korzystając z okazji składam wniosek o przyjęcie mnie do grona "wyróżnionych" możliwością posiadania banera ! Krzysiek z góry dziękuję za zrobienie mnie przyjacielem forum :)

Edytowane przez Lucius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze niektórzy mają krótką pamieć , na forum które było na poprzednim skrypcie phpBB każdy miał możliwość posiadania banera nie ważne czy miał 1 dzień czy 5 lat konto na forum , aktualny skrypt jest radykalnie inny od tamtego , myślę że to kwestia czasu i kolejne dodatki będą uruchomione , więc nie ma sensu tworzyć spiskowej teorii dziejów :lol: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...