Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Super Organizacja i Wszytsko sie udało jak trzeba. Chciałam bardzo podziekowac całej firmie BIUREX z Lubina za paczke dla dzieci, szczególnie wyróżnic zaangazowana w te sprawe Pania Gonie ;) oraz Natalie ktora tez wsparła nasza akcje.

Pozdrawiam wszytskich uczestników ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 218
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Rush - nie poznalem Twojej Beemy :D urok zimowego obuwia :D

jak mogles ;) juz nie moge sie doczekac az bede mogl spowrotem zalozyc lato :)

my rowniez dziekuje za spotkanko :) tak jak pisala Pola nie mielibysmy takich super warunkow na spotkanie gdyby nie Woz, a dla dzieciakow poslizganie sie autami po torze to na pewno byla niesamowita frajda i niecodzienne przezycie, wiec najwiekszy moim zdaniem jest jego udzial w sukcesie spotkania :) nie umniejszajac oczywiscie zaslug calej reszcie, bo wielu z nas sie zaangazowalo i wysililo aby akcja wypadla tak fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mielibysmy takich super warunkow na spotkanie gdyby nie Woz, a dla dzieciakow poslizganie sie autami po torze to na pewno byla niesamowita frajda i niecodzienne przezycie, wiec najwiekszy moim zdaniem jest jego udzial w sukcesie spotkania :)

Jakos ominelo mnie to co Rush napisal. No i tutaj sie nie zgodze ze najwiekszy jest w tej imprezie moj udzial. Mysle ze wszyscy mieli rownie duzy udzial. Foresty caly czas utrzymywali kontakt z DD, Kosy i Mordulcowie rowniez caly czas pracowali nad tym, nie pomijajac wszystkich tych ktorzy zorganizowali paczki oraz wszstkich wplaty ktore daly nam kwote 1330zl z hakiem za co kupilo sie wszystkie potrzebne rzeczy dla DD. Wszyscy dalismy rade i tyle <bmw_2>. Jedynie mnie zmartwilo co mowil chyba Dziki z tego co pamietam. Dziciaki chca nas zaprosic na dzien sportowca? Ludzie!! Przeciez my dostaniemy lomot!!! Rok temu kondycyjnie siedlismy po 79 sekundach kiedy w noge dostalismy 18238237192387 do 0! Nie wiem jak wy, ale ja juz mam zwolnienia lekarskie in-blanco.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wkleiłem ale nie miałem czasu żeby coś konkretniejszego napisać :

DZIĘKI WIELKIE

DLA WSZYSTKICH KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W NASZĄ AKCJĘ

A w szczególności :

uklon_bmw Dla Forestów za rolę łącznikowców miedzy DD a nami podczas przygotowań i trzymanie ręki na pulsie od początku do końca aukcji

uklon_bmw Dla Kosy za organizację rozgrywek w PS3 , transport wszystkich potrzebnych sprzętów i za sprawną akcję pod kryptonimem Pizza dla dzieciaków

uklon_bmw Dla Woz'a i firmy Redeco za udostępnienie salki i toru dla Dzieciaków

uklon_bmw Dla wszystkich obecnych za czynny udział w zabawie na torze , transport dzieciaków z oławy do wrocławia

uklon_bmw Oraz dla wszystkich obecnych z nami duchem którzy w różnoraki sposób wsparli nasze wspólne działania

WIELKIE DZIĘKI

uklon_bmw

PS.1. Jeśli chodzi o klipa to nie mam za wiele materiału filmowego z toru ale coś się zmontuje z tego :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie Mordulec i dla Poli tez sie należą podziękowania za zrobienie paczek, zakupów,poświęcenie czasu i przygotowaniu tego wszystkiego. Ukłony uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

Dla Kosy również za dyplomy uklon_bmwuklon_bmw

Edytowane przez Młoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede mało oryginalny jak podziekuje wszystkim za mile spedzoną sobote, super zabawe , ciepłą atmosfere , zaangażowanie (przedewszystkim tych co trzymali cały czas rekę na pulsie ) i uśmiechy naszych przyjaciół z DD . DZIEKUJE :)

PS. WOZu a co do kondycji to moze zaproponuje oczywiście jak zniknie snieg bedziemy sie spotykać na zlotach i grać w piłkę - do wakacji nie bedzie na nas bata ;)

Już za 4 lata już za 4 lata maXBimmer bedzie miestrzem świata :)

Edytowane przez GoLaBeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadkowozy i gra w piłkę nożną...dobre sobie. Sprawdźcie dostępność karetek pogotowia pod kątem wynajmu na czas treningów i długość drogi transportowej z boiska na OIOM :):):):)

Gadasz Tak bo sam Bys Padl Jak pies pluto :) a co do grania to z mila chcecia i nawet powiem wiecej mozna by bylo wypozyczyc hale i pograc sobie gdzies tam kiedys wlasnie takiego spota zrobic ????

Edytowane przez edu2301
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hala nam nie potrzebna, dzieci maja boisko.... po co placic za cos co ma sie za darmo? :)

A pozatym nie ma jak świeże powietrze ...

Raczej w takich warunkach pogodowych nie pogra sie kopiac pilke i bedac zarazem po kolana w sniegu i polowa by pewnie byla nazajutrz chora po takim meczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak biorąc pod uwage, ze bysmy chcieli jakiegos spota z dziecmi organizowac w zimie jeszcze.

A z tego co się orientuje rozmawialismy ze bedziemy kombinowac cos na dzien dziecka dopiero :) I z tego co wiem dzieci chca organizowac Dzien Sportowca tez dopiero w lato... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...