Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Tym razem w kwestii lamp. Coś mi się widzi, że moje mogą być lekko "trzepnięte" (świecą "pod siebie" i drżą jak ręce chlorka - weterana). Jeśli chciałbym je wymienić (a mam 528i '97), to czy wymiana całych lamp np. takich:

http://allegro.pl/reflektor-nowy-bmw-5-e39-96-ringi-angel-eyes-wwa-i1220495743.html

będzie ok?

Czy to jest "całość", czy do tego co na Allegro trzeba dokupić jeszcze coś (poza żarówkami :-P)

Na co zwrócić uwagę? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Tazunio, ja tam pod szkiełko nie zaglądam :-) Chodzi mi tylko, czy coś "takiego" starczy, czy np. muszę jeszcze dokupić jakąś kostkę, cymbergajek i śrobke kontrującą :-)

A że wygląda szpetnie, to już inna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca tyle samo, bo jednak 200 pelenów więcej :-P

Ale spox, mi się też najbardziej oryginalne podobają. Generalnie, jeśli mógłbym (czytaj: kasiuni starczy), to będę inwestował w oryginały, wszak marka to marka uklon_bmw.

Dzięki. Niestety mój mechanik zaliczył maleńką obsówę i dopiero we wtorek mam szansę się czegoś konkretnego dowiedzieć... :mad: Ale już mam pierwszy zakup na koncie: czujnik temperatury zewnętrznej! :lol: Od czegoś zacząć trzeba, zwłaszcza, że na dworze na pewno -40 stopni jeszcze nie spotkasz... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze dwa pytania przed zakupem całej lampy:

- czy wersja angielska i europejska różnią się od siebie?

- czytałem, że są lampy manualne i auto... Czy oznacza to, że manualne nie są regulowane przez silniczki przy lampach i regulator na desce rozdzielczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...