Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie

Kupilem Turinga ktory jest absolutnie seryjny...

Chcialbym aby autko nabralo jakiegos ciekawego wygladu...

Mam na mysli cos skromnego ale z klasa... Zastanawialem sie na mtech2 ale jakos mam mieszne uczucia zwiazane z tym tematem i szukam jakis porpozycja apropo dyskretnych dokladek przod tyl i progi...

Jezeli macie jakies propozycje piszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym robil na germana:

totalna prostota - kolo + gleba + ewentualnie BH + czarna nera + BRA :)

masz pakiet shadow, wiec bedzie gralo

a tu masz kilka fot, jak moze wygladac:

6c06912b04535954.jpg

ce8b3b0938614822.jpg

(tyko bez brewek i z normalnym wydechem :P)

e30_touring_ebay.jpg

zadbany czerwony lakier tez bedzie sie kosmicznie prezentowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lakier dostal polerke ale niestety maska do ponownego malowania...

Brakuje mi kawalka progu z prawej strony przod... Pytanie dzie mozna takie cos dorwac... Niestety poprzedni wlasciciel zgubil go w polu.... Lipa straszna... Chce zalozyc szeroka stal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak popatrzysz na zdjecia na ktorym jest blotnik w innym kolorku tam jest widac tuz za kolem... Brakuje kawaleczka nakladki bo same progi sa z zaj...... stanie :) Dokladka z przodu na zdjeciach to jest dokladka od "is" czy jakas inna ?? szukalem takiej na allegro ale ciezko cos wydobyc,ale mam czas poszukam i znajde :) nie chce jakis tandetnych plastikow... Jak juz cos to orginal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iiiile ten rant ma cali? chyba z cztery... masakreska

ps. albo mi się wydaję, albo lewy przedni błotnik ma inny odcień i ten wlot na masce (może praktyczny) ale wieje wiochą :P

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. albo mi się wydaję, albo lewy przedni błotnik ma inny odcień i ten wlot na masce (może praktyczny) ale wieje wiochą :P

a moim zdaniem tak subtelny jest ten wlot ze nie wieje wiocha :) poza tym najlepiej zrobiony e30t jaki w zyciu widzialem, no i chyba pod macha cos konkretnego, chyba S54 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona wyglada milutko ale :) Zderzaki nie sa oryginalne... Dodatkowo jak znam zycie to listwy na drzwiach moga sie przydac... Felga konkretna w moim planie jest szeroka stal :) Ja kierunki w przodzie bede mial czarne zeby nie bylo pomaranczowej wklejki w srodku czerwonego pasa...

Panowie skad moge dorwac brakujacy element nakladki progowej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ukrywam ze w temacie pakietow e30 jestes cieniutki jak poopa weza :) Wszystkiego o tych autach uczylem sie z beemek ktore mialem i mam :) Glownie interesowala mnie mechanika :) Ze wzgledu na to ze teraz trafilem na ladnym wyp. i jest to touring ktorego zawsze chcialem miec chcialbym aby lepiej wygladala :)

Poza tym czlowiek uczy sie cale zycie wiec mam nadzieje nadrobic swoje znaczne braki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...