Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

logujesz się tu za free,i ściągasz "działający_ale_to_....."ten mi najlepiej wszedł(dużo próbowałem),potem instalacja "INPA_instalacja.....pdf"z tej samej stronki,podpinasz kabelki i lecisz http://chomikuj.pl/loonathic/Motoryzacja+-+programy+diagnostyczne*2c+instrukcje+obs*c5*82ugi*2c+ksi*c4*85*c5*bcki+napraw+aut/BMW+INPA+i+inne+programy+serwisowe+-+Carsoft

aha,programy są tylko po niemiecku lub angielsku,więc w ncs-ie lepiej bez pewności co się robi,lepiej nie grzebać

a tu masz ,jak uruchomić ncs

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=97&t=108481

Wkoncu sie zachomikowalem i **** jasna....trzeba zwiekszyc transfer wysylajac sms'a.A jak niby mam to zrobic ? W morde...i zas szukanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu sie zachomikowalem i **** jasna....trzeba zwiekszyc transfer wysylajac sms'a.A jak niby mam to zrobic ? W morde...i zas szukanie :)

Tomski...na górze ,przy twoim loginie ,jest dostępny transfer,i taki plusik,a naciśnij go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ci się wyświetla jak chcesz wejść w ABS,wiem ,że niektóre przejściówki z allegro miały problemy z łączeniem z różnymi sterownikami,ale jak ci wykrywa sterownik,to może coś z inpą,brak skryptów,proponowałbym spróbować ściągnąć inną wersje,może to coś da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ci się wyświetla jak chcesz wejść w ABS,wiem ,że niektóre przejściówki z allegro miały problemy z łączeniem z różnymi sterownikami,ale jak ci wykrywa sterownik,to może coś z inpą,brak skryptów,proponowałbym spróbować ściągnąć inną wersje,może to coś da?

ok ściągnę inną wersje i sprawdzę a jak nie to zrobię zrzut ekranu co wyświetla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...