Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, oglądałem to auto około miesiąca temu. Nie było wystawione wtedy na oto-moto. Stało z karteczką pod blokiem. Niestety pogoda w grudniu była kiepska, więc auto było pokryte śniegiem. Dzwoniłem do właściciela, wydawało mi się że uczciwie opowiedział co było robione z autem. Sprawiało wrażenie zdrowego blacharsko, ale było oglądane pobieżnie, właśnie ze względu na mróz i śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ci powiem ze wyglada na zadbany, naprawde. Po pierwsze wielki pozytyw za uczciwy przebieg w ogloszeniu. To na dzien dobry mowi mi ze koles raczej nie kreci waly. Konkretny opis. Jest szansa ze w niedziele udaloby mi sie podjechac i zobaczyc te perelke, ale to jeszcze potwierdze (chyba ze Mat podjedzie wczesniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisiała już na allegro...ze dwa razy była,tylko chyba za mniejszą kasę coś mi się wydaje...widziałem ją na żywo,ale "była w ruchu",więc moge powiedzieć tylko,żę silnik miała zdrowy:)

jechać chłopaki,bo sztuka może być fajna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ze względu na czynniki zewnętrzne nie udało mi się obejrzec za co przepraszam wiem ,że jeszcze trochę czasu zostało do końca oc i przeglądu *chyba listopad ale nie jestem pewien) i ,że jest skłonny do negocjacji ale nie zbyt dużej mam nadzieję ,że jeszcze mi się uda ją obejrzeć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rush, dzwonilem do kolesia zeby ustawic sie z nim na dzisiaj. Owszem, oferta nadal aktualna, ale kolesia nie ma we wrocku i bedzie dopiero wieczorem. Zgadalem sie z nim na telefon na pocztaku tygodnia i postaram sie wpasc w tygodniu. Samochod znajduje sie kolo ul. Sleznej, wiec nie az tak astronomicznie daleko ode mnie z pracy, postaram sie podjechac. Pierwsze wrazenia po rozmowie z wlascicielem: jak najbardziej pozytywne. Konkretny, nie bylo slychac zadnego cwaniactwa, a czasami to da sie odczuc przez kilometr :) Jak bede wiedzial co i jak to od razu wkl;ejam tutaj info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wozu, sprawdz porzadnie ja, masz e30 to bedziesz wiedzial czy jest dobra sztuka, pogadaj od razu ile moglby gosc zejsc z ceny bo ta kwota co wystawil to na pewno za duzo :) ja dzisiaj bylem ogladac e36 coupe 328i ale mocno srednia byla....

przy tej e36 mam takie pytanie, bo powyzej jakis tam obrotow (chyba z 3500) bylo slychac gwizd taki jak turbina, to chyba normalne nie jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...