Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

No i dzisiaj ja ogladalem. Musze powiedziec - nie ma do czego sie doczepic, naprawde. Koles od razu przyszedl, powiedzial co ja boli. Mowil, ze byla lekko uderzona za drzwiami od kierowcy, ze tam jest troche szpachli. Niczego nie ukrywal. Przebieg autentyczny sie wydaje. Minimalna rdza pod tylnymi blotnikami (na nadkolach, ale raczej niewodoczne). Zawory do regulacji, ale ogolnie silnik chodzi dosc ladnie. Stoi na felgach 14. Opony w dobrym stanie, ale mowi ze ma felgi 15 do niej. Przejachalismy, ladnie ciagnie. Jezdzi sie baaardzo przyzwoicie, nic nie sciaga. Zawieszenie w bardzo dobrym stanie. Szyber otwiera i zamyka bez problemu, chociaz on tez chyba do jakiejs regulacji bo po zamkniecieu jest lekko opadniety. Nowy wydech (od srodkowego do konca), od spodu proste wszystko. Nowa kopolka, przeowdy wymieniane rok temu. Lusterko od strony kierowcy (obudowa) do kosmetycznych poprawek. Linka od fotela kierowcy peknieta/nie przyczepikna bo fotel sie nie sklada. Tylna kanapa z zaglowkami. Sprzeglo, skrzynia bez zarzutow. Ogolnie bylem milo zaskoczony. Jak dla mnie jak na e30 z taka iloscia latek za soba nie ma do czego sie doczepic, niech Chiccoo jeszcze dorzuci swoje 5gr bo tez widzial. Jesli ktos szuka e30 to nie zastanawialbym sie.

13022011624.jpg

13022011623.jpg

13022011622.jpg

13022011621.jpg

13022011620.jpg

13022011618-1.jpg

13022011619.jpg

13022011616-1.jpg

13022011615-1.jpg

13022011614-1.jpg

13022011613-1.jpg

13022011625-1.jpg

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z Wozem dziś ją oglądać, zrobić jazde testową rozmowa z włąścicielem i powiem tak:

Samochód jest naprawde wart swej ceny.

Włąściciel ma go od 7 lat sam sprowadził z niemiec (na kołach) w nimczech był cały nalowany bardzo ładnie :)

We wrocku miał przetarty lewy bok (błotnik przód, drzwi i kawałek tylni błotnika)- wszystko zrobione łącznie z progiem który został cały wymieniony, dzrzwi mają lekko inny odcień bo z używki kupione jak i błotnik przód ale ty lakier jest łądnie dobrany do reszty :)

Facet nie jest jakims cwaniaczkiem tylko konkretny znawca marki który wypowiada sie konkretnie na dany temat związany z naszą miłością :)

Wymienione były:

wachacze

przekładnia kierownicza (regeneracja)

kopółka

swożnie

pompa wspomagania ( regenerocja )

tłumik końcowy ...

szyberdach ładnie pracuje, tak jak korbki w dzwiach razem z el cała samochodu

Samochód ze względu na wiek ma kilka duperelek do zrobienia typu ustawienie zamka drzwi, nasmarowanie zamka bagażnika spineczki etc.

ładnie się zbiera, kiera równo idzie, nic nie ciągnie nic nie wieje w środku i cuk ma chociaż że na pokłądzie miał ok 300kg :)

Kończąc mój post powiem tak: bierz ją a nie będzież żałował zakupu cena jest ok 7000tys już :)

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kupiłem już dzisiaj e36 325i coupe

Więc Ciebie już ten temat nie interesuje, ale jak by ktos inny był chętny to polecam wszystkim bo jest bardzo dobrym stanie- od znawcy tematyki BMW.

Rush ale jakis mały opisik co gdzie za ile mozna by dać- rabek tajemnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...