Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako,że życie nie znosi próżni chętnie zamienię się na dobrze utrzymaną e30stkę(prawdopodobnie dopłata z Twojej strony) z r6 pod maską;podtlenek gazoliny mile widziany.

Moje e34 to touring ze stycznia 1995,m50b25 pod maską(oczywiście z vanosem).Automatyczna skrzynia biegów;sekwencyjna instalacja założona w czerwcu 2010.Przebieg auta to 252 tysiące i rośnie:)Auto zaprezentowane w galerii nasze BMW,znane ze spotów.Fani germana czy cultu nie znajdą nic dla siebie,bo auto jest tak jak je Bozia z Monachium wypuściła. W grudniu mieliśmy niesympatyczną przygodę z rowem podczas,której najbardziej ucierpiał przedni zderzak,choć błotnik nadaje się do wymiany(daję) i widać troszkę na karoserii.

Szczegóły na PW,telefon 791412991.

Aha-e30stka tylko w coupe mnie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jestem tego samego zdania. Masz ladnie zadbanego kombajna w budzie ktora moim zdaniem jest jedna z najbardziej wygodnych i sprawdzonyc. Chcesz zmian? Zaloz sobie 18stki na lato i juz bedziesz sie lepiej czul... ;)

tez popieram, ewentualnie jakies lekko obnizajace sprezyny do tych 18ek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowiebmw_beer

to jest tak,że jak patrzę na auto,to z jednej strony wiadomo-ciepło koło serca,ale z drugiej kombiak ma ciężką budę w wyglądzie;poza tym nie prowadzi się jak zadbane e30:)wtedy chce się zmiany...po czym przychodzi zrobić Legnica-Katowice w obie strony w ciągu doby i to auto spisuje się tak cudownie i taki uśmiech wzbudza,że...poza tym-musże przyznać,że sztuka naprawdę niezawodna(tfu tdu) i po 20 tysiącach(chwilami cięzkich dla auta),poza podstawową wymianą filtrów i olei nic się nie działo.

niedługo jednak czas na wrsztat:

zderzak i błotnik czekają na wymianę(aż wstyd na Krzywą jechać),zawieszenie po naszych drogach już prosi o spa.

Pod koniec marca mam u siebie audyt w pracy a oznacza to zawsze kilka tys. z portfela;/ ostatnio znajoma poleciała na taką kwotę,że ładne,ale to bardzo łądne e34 z vką by mozna wyrwać,także czekam z fantami...jak w połowie kwietnia przyjdzie wynik i nie będzie tragedii to buńka otrzyma prezenty.

freex-dzięki,ale jeśli e39 to m50b28 albo wyżej:) póki co latam trumniakiem(jak wybiej na blacie 50 tys. w moim wykonaniu to sprzedaż),a jak dobrze pójdzie to e30stkę do zabawy wolne niedzielne popołudnia:)

raczej 17stki:) z obniżaniem też się waham,bo jednak lubię komfort czasem:)

aha-jak mi znowu przyjdzie do głowy głupi pomysł rozstawania się z trumniakiem w ciągle najbliższych miesięcy to proszę-palnijcie mnie w łeb.

dzięki wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sluszna decyzja, sam piszesz, ze tylko eksploatacja, a wymiana zawieszenia na polskich drogach to troche jak wymiana oleju - w pewnym momencie trzeba to zrobic i juz :D mi E60 przed zima tez troche powariowalo, bylo wystawione nawet przez tydzien, ale doprowadzilem wszystko do porzadku i stwierdzilem, ze wiem co mam to po co sie bawic w inne klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...