Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Do sprzedania mam swoje 525iA. Auto jest z roku 2000, po liftingu. Wyposażenie raczej standardowe, bez skóry i dużej navi. Samochód w roku 2000 kupił w Niemczech mój ojciec od pierwszego właściciela. Auto było uszkodzone z przodu, naprawione na nowych oryginalnych częściach BMW kupionych w Niemczech. Ojciec przez kilka lat używał auta sporadycznie na "niedzielne przejażdżki". Zrobił nim około 50 tysięcy kilometrów i ja od niego auto dostałem z takim przebiegiem. Jeżdżę nim sporadycznie do pracy, głównie po mieście, czasem w dłuższe trasy. Na dzień dzisiejszy przebieg to 90 tysięcy kilometrów.

Jak na swój wiek auto jest w stanie bardzo dobrym. Nie było serwisowane w BMW, ale wszystkie niezbędne wymiany były robione na czas. W ostatnich miesiącach wymieniłem przednie amortyzatory, olej i filtr. Z głównych zalet mogę wymienić: praktycznie jeden właściciel, bardzo mały przebieg jak na ten wiek. Stan techniczny bardzo dobry, zawieszenie OK, silnik OK, skrzynia OK. Auto czyste, zadbane. Zamontowana wysokiej klasy instalacja audio-video w firmie, która profesjonalnie zajmuje się hifi w autach. Wymienione wszystkie głośniki, założone wygłuszenia, wzmacniacz, skrzynia basowa 30cm. Sprzedaję z dwoma kompletami kół alu: letnie 16" i zimowe 15" z nowymi oponami. Posiadam kompletną dokumentację auta: fakturę zakupu, brief, dokumenty celne, itp. Oczekuję poważnych ofert zakupu. Jeśli masz odłożone na auto 18 tysięcy to się nie dogadamy.

Więcej zdjęć TU

Zapraszam na jazdę próbna do Wrocławia, kontakt: 601629768, Krzysiek.

bmw018.jpg

bmw018.jpg

bmw005.jpg

bmw012.jpg

bmw018.jpgbmw018.jpg

bmw018.jpg

bmw005.jpg

bmw012.jpg

Edytowane przez Tequila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnią cenę zainteresowany na pewno zna. Na pewno też będzie ona nieco inna w moim przypadku ze względu na stan techniczny auta, przebieg i fakt, że auto ma w zasadzie jednego właściciela.

Regulamin wymaga aby ogłoszenie zawierało cenę ! To nie jest nic skomplikowanego i nie ma się czego wstydzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podaję ceny bo nie zależy mi na komentarzach typu:

Za drogo, tyle nie dam bo mam odłożone na auto 15 tysięcy.

lub:

Hej. Podaj cene na auto. M.in wymóg regulaminu ogłoszen a do tego jestesmy ciekawi.

Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany autem to ma nr telefonu podany i cenę pozna.

Auto jest godne uwagi i liczę na poważnego klienta. Tyle w temacie.

Poza tym co wy się tak czepiacie regulaminu? Gdyby ogłoszenia nie zaakceptował moderator to by się nie ukazało. Zanim je wstawiłem poczytałem zasady dodawania ogłoszeń:

"2 ) W treści posta podajemy: opis (opis to coś więcej niż dwa słowa i link do serwisu ogłoszeniowego), model auta , min. 1 zdjęcie, przedział cenowy, wszelkie uwagi i metodę kontaktu: e-mail lub telefon (nie wszyscy użytkownicy forum posiadają komunikatory takie jak ICQ lub GG). Posty zawierające linki do innych serwisów ogłoszeniowych nie będą dodawane."

Edytowane przez Tequila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
W treści posta podajemy: opis (opis to coś więcej niż dwa słowa i link do serwisu ogłoszeniowego), model auta , min. 1 zdjęcie, przedział cenowy
Nie podaję ceny bo nie zależy mi na komentarzach typu:

No to sam sobie odpowiedziałeś czemu Twoje ogłoszenie nie spełnia regulaminu.

Wpisz cenę jaka Cię interesuje , bo pewnie jutro poleci do kubła to ogłoszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli masz odłożone na auto 18 tysięcy to się nie dogadamy."

Rozumiem ze jesli mam 18.500 to moge juz jechac po nią ? :)

nie ma ceny nie ma ogloszenia usunać.. nie rozumiem co to za tajemnica, miliony ludzi na allegro i nie tylko podaje ceny nie piszać ze jak nie masz X zł to to narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko wejsc na allegro

http://otomoto.pl/bmw-525-C17967673.html

na forum 90tys a na allegro 190? to wkoncu ile?

EDIT

we wnetzu widac ukruszoną zaslepke od poduszki pasazera

wersja po lifcie a kierownica jak w pierwszych modelach? mam e39 z 96 i mam taka sama kierownice

z ciekawosci, obok przycisku ASC (ktory tez mam), jest przycisk PDC? rowniez mam czujniki parkowania, ale nie mam przycisku i włączają sie same jak wrzucam wsteczny bieg

Edytowane przez PiterOKL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko wejsc na allegro http://otomoto.pl/bmw-525-C17967673.html na forum 90tys a na allegro 190? to wkoncu ile?

Tu nie chodzi o "ciężkość".

Jak się oferuje na allegro to musi spełnić regulamin allegro.

Jak się oferuje na maxbimmer.pl to musi spełnić regulamin maxbimmer'a

Przecież to proste jak drut

Co do przebiegu i zagrań z ceną to mam jedno zdanie.

Jeśli na allegro "można" ogół ludzi trochę pokręcić to na tematyczych forach poprostu nie wypada.Jak przez to wygląda sam sprzedający to się nie wypowiadam

Edytowane przez Dziki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo prostych prosb o podanie konkretnej ceny, sprzedajacy nie chce, piszac ze nie bo kto sie orientuje to wie po ile chodza. To jest dzial sprzedazy a nie dzial licytacji. Proponuje poczekac dzisiaj do 20. Jezeli ogloszenie nie bedzie zmienione to od razu je wywalic do kosza. A tak BTW, dla mie podejrzana sprawa. 90 tys za e39 z 2000r? Gdybym mial samochod z takim autetycznym przebiuegiem, to sprzedawalbym za znacznie wieksza kwote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo prostych prosb o podanie konkretnej ceny, sprzedajacy nie chce, piszac ze nie bo kto sie orientuje to wie po ile chodza. To jest dzial sprzedazy a nie dzial licytacji. Proponuje poczekac dzisiaj do 20. Jezeli ogloszenie nie bedzie zmienione to od razu je wywalic do kosza. A tak BTW, dla mie podejrzana sprawa. 90 tys za e39 z 2000r? Gdybym mial samochod z takim autetycznym przebiuegiem, to sprzedawalbym za znacznie wieksza kwote.

Dlatego jak ma te 90tys to podbijam cene na 18 900zł

A tak na powaznie to fakt irytujacy. Kolega nam wczesniej wkleil jego linka do otomoto i tam ma 191tys.... to bardziej realne... Ale dalej tu ceny nie znamy bo moze i tam cena pomylka i ten przebieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...