Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ... mój szwagier a co za tym idzie Pauliny brat po Krzywej najwyraźniej zapadł na nieuleczalną chorobę wśród uzależnionych określaną jako B.M.W. ....

I cóż szukamy czegoś co ma :

-drzwi w liczbie 2 ewentualnie compakta

-silnik do 2.0

-kwota operacyjna to 8 tysiaków + 2 rezerwy na korekty po poprzednim właścicielu :lol:

Takie coś wyszukał sobie na otomoto :

http://otomoto.pl/bmw-318-ti-C17449467.html

Jak ktoś ma coś w tym stylu godnego polecenia najlepiej w sekwencyjnej gazolinie to proszę o informacje a tym czasem co myślicie o tym wynalazku z linka ? :drunk:

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym od razu poleciał w E34 V8 ale jak na pierwszego bumera to taki 1.8iS w zupełności styknie :)

nie mowie ze nie ale szybko moze stwierdzic ze malo mocy :)

a ten ktorego sobie wypatrzyl to fajny nawet, tylko kolo lepsze kupic na lato, bo to malo agresywne ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten kompakt którego ostatnio Patryk oferował , nie aktualne już ? Świetny był a cena kosmicznie niska :)

Zarejestrować , zmienić te dziwne koła a i tak jeszcze by w kieszeni zostało ...

http://www.maxbimmer.pl/threads/13696-E36-compact-95-316i-czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten kompakt którego ostatnio Patryk oferował , nie aktualne już ? Świetny był a cena kosmicznie niska :)

Zarejestrować , zmienić te dziwne koła a i tak jeszcze by w kieszeni zostało ...

http://www.maxbimmer.pl/threads/13696-E36-compact-95-316i-czarny

nizely pomysl, a jak ogarnie troche rwd to bezstratnie sprzeda i kupi mocna kupe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mu zalezy na czasie to jednak lepiej sie skupić na stanie auta niz na konkretnym silniku, ale jak by sie uzbroil w cierpliwosc to tez bym radzil 2.5, moje aktualne auto tez jest dla mnie pierwszym i jeszcze zyje ;) wiec wydaje mi sie ze on tez bez problemu ogarnie i pozniej i tak bedzie malo, az takie mocne przeciez nie jest, a zanim wyczuje to nie musi go od razu krecic do czerwonego ;) Tyle ze tak jak mowilem ciezko znalezc zadbany egzemplarz w 2.5 na sekwencji, niemniej polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie robi Mordulec z was post z 01.04.2011 czyli prima april he he już by Mordulec pytał was o autka on zęby zjadł na samochodach

jeszcze na japonkach he he :D

Edytowane przez mariusz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiadka z 75KM na 140KM do tego w RWD to chyba i tak może być za dużo na początek :)

Dlatego lepiej byloby juz wziac np coupe, ale 320 a nie is'a. Nie chodzi o te 10KM wiecej, ale skoro chce bmw, to niech juz ma na 6 garach i zobaczy dopiero jaka to frajda chociazby dla ucha.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie żart to mi się wydaje, że 1.6 łątwiej będzie opchnąć przy tych cenach paliwa jakie są teraz. Ten z linku ma za***iaszcze fotele i kierownicę, ale strasznie zaniedbany, środek brudny, jakaś dziwna guma u kierowcy pod nogami, przynajmniej ze 3 elementy do pryśnięcia, zderzak przód z agro siatką i cały jakiś polamany. Nie wiem ile Paweł zarabia, ale 2.5l to już pali trochę. Poza tym to z linku kosztuje 9900zł i wymaga paru złotych, żeby doprowadzić do normalności. Nie żebym namawiał na compakta od mojego kuzyna, ale miałby czarne, zadbane autko za niecałe 4tysie. Rejestracja, jakieś fajne koło na lato, 3 zaprawki i ma niezłe 1.6i. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie robi Mordulec z was post z 01.04.2011 czyli prima april he he już by Mordulec pytał was o autka on zęby zjadł na samochodach

jeszcze na japonkach he he :D

To nie jest żart :) Mój brat faktycznie załapał bakcyla i chce kupic beemke. Jeżeli chodzi o pojemnośc, to jestem za tym, aby zaczał od malej pojemności, zobaczy jak to się prowadzi itd. Boję się, że przy on + dużo mocy+ tylni napęd= może byc jakieś nieszczeście.

Oczywiście byłabym za tym, aby kupił sobie jakąś ładną e30(choc wiem, że o taką trudno) bądż e34, ale on się uprał na japończyka, więc jego wybór;)

Rafała beemka zadbana, wiemy jak była traktowana, z czystym sumieniem można kupowac.

Tą od Patryka też jest ładna no i ta cena .... kusząca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żart :)

Oczywiście byłabym za tym, aby kupił sobie jakąś ładną e30(choc wiem, że o taką trudno) bądż e34, ale on się uprał na japończyka, więc jego wybór;)

Jesli to pierwszy tylny napedowiec i bierzemy pod uwage bezpieczenstwo jako numero uno, to lepiej juz e34 lub japonczyk. W e30 nie ma kontroli trakcji, a w zimie naprawde sie przydaje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...