Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję Zuza5, śmiało można Tobie przyznać tutył najlepszego archeologa Maxbimmera :shock:, to chyba rekord, żeby odgrzebać temat po 7 latach.

:drunk:uklon_bmw

BTW długo szukałaś ??

Hahah dlugo na zadnym forum takiego tekstu nie slyszalem! Zuza naszym "archeologiem" bmw_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah dlugo na zadnym forum takiego tekstu nie slyszalem! Zuza naszym "archeologiem" bmw_2

zawsze możecie na mnie liczyć :4:bmw_2

! uciszony rumun :)Piękne widoki na rybach - Maxior.pl piękne widoki na rybach...To, co kocha prawdziwy mężczyzna reklama hainekena :)
najlepszy na świecie mam talent :))))))

widoki na rybach :biggrin:.

mnie ciekawi ten facet na najdalszym planie. Czy też natrafił i zrobił sobie kino, czy czeka :x

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza przyjechać do Świdnicy i pokazać ? hehe :)

U nas sie nie da.Kolej jest w remoncie.poprostu wyjaśnij co miałes na mysli bo pewnie nikt tego co napisałeś nie rozumie.a do każdego nie pojedziesz osobiscie 8)

porozmawiaj z nami :biggrin:

Edytowane przez Zuza5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rybach rozmawia 3 wędkarzy.

Po 6 godzinach skończyły im się tematy i jeden wpadł na pomysł by porozmawiali o Cipkach swoich żon.

Pierwszy mówi: Moja żona ma taka jak Londyn mokra i tajemnicza.

Drugi mówi: Moja żona ma taka jak Paryż pachnącą

Trzeci mówi: A moja to ma jak Radom

koledzy pytają dlaczego jak Radom:

trzeci odpowiada : dziura to dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to opowiem wam tym razem historie nie związana z gołymi dupskami. . . :D

Na polanie stoi zając nagle patrzy Ślimak pedzie jak poparzony.

Zając pyta ślimaka gdzie tak pędzisz ?

Ślimak odpowiada a słuchaj skarbówka w lesie kontrolują wszystkich kogo spotkają. A wiesz Ja własna chata, żona własna chata, 3 dzieci własna chata - mamy przesrane

Zając zerwał się i biegnie spotyka bociana.

Bocian pyta gdzie tak zając lecisz ?

Zając odpowiada a słuchaj skarbówka w lesie kontrolują wszystkich kogo spotkają. A wiesz Ja futro, żona futro, 6 dzieci w futrach - mamy przesrane

Bocian nie wiele myśląc wzbił się do lotu i poleciał do ciepłych krajów, napotyka tam pawiana.

Pawian pyta bocian a ty co miesiące ci się pokopały co ty w lecie robisz u nas?

Bocian odpowiada , a wiesz pawian u nas kontrole w lesie skarbowy szaleje, A ja dwa razy w roku wycieczki za granice , żona 2 razy w roku wycieczki za granice, tak samo dzieciaki jak nas dorwa to mamy przesrane.

Pawian patrzy i mówi JA TO BYM U WAS MIAŁ LUZY JA GOŁE DUPSKO , ŻONA GOŁE DUPSKO , DZIECIAKI GOŁE DUPSKA.

O kurna miało nie być o ****ch gołych.

Edytowane przez SoulRea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...