Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Jak w temacie udało mi się zgrać wolny termin na Redeco i dogadać z ekipą od hamowni tak więc ogłaszam wszem i wobec , że dnia pańskiego 18tego września mamy rezerwację na torze od 14 do 18 i do tego w tym czasie (najprawdopodobniej też i wcześniej od godziny 12:00) będzie można pohamować swoje beemki :dance:

Cennik za hamownię pozostaje na tym samym poziomie co w zeszłym roku czyli 50zł za pomiar + kolejny pomiar chyba 5zł oczywiście wszystko na hamowni podwoziowej z normalnym wydrukiem :drunk:

Czasu jest dość sporo więc można sobie z dużym wyprzedzeniem zaplanować ten dzień żeby mieć wolne :dance:

Osoby które są pewne na 100% że będą hamowały swoją beemkę proszę o wpisywanie się na listę z dopiskiem +HAMOWNIA a osoby które będą jeździły po torze +TOR czyli mniej więcej tak to powinno wyglądać :

1.Mordulec +HAMOWNIA + TOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Ja mam jedno pytanie, to jest hamownia, na ktorej nie mozna sprawdzic w ile autko buja sie do 100, tak?

Hmm tego ile ma do setki to chyba nie bardzo bo stojąc na najazdach nie uwzględnia się oporów toczenia przednich kółek ani oporu powietrza ....

Ale na 100% mierzy Moc i Nm a potem dostajesz wykres na wydruku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo i tak mam jeszcze do wykorzystania u kolesia co mi robil chipa jedno hamowanie, ale wlasnie u niego tez nie sprawdze ile ma do 100, a to mnie najbardziej ciekawi ;) bede musial sie wybrac na jakas przenosna :) dzieki za info :)

sa specialne urzadzenia do pomiaru jak G-Tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Mordulec
O to super to moze byś załatwił i posprawdzali byśmy co i jak z tym przyspieszeniem, Ja tez bym był chętny.

Co do Hamowania i Toru do kiedy trzeba się zdeklarować? Czy jest jakiś ostatni dzień!

Kolego a Ty byłeś na jakimkolwiek naszym spocie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do września na pewno zdążę ze wszystkim:)

1.Mordulec +HAMOWNIA + TOR

2.Jaro-D1 + HAMOWNIA

3.Kosa + HAMOWNIA + TOR

4.Kevin + HAMOWNIA X2 + TOR X2

5.BASTARS +HAMOWNIA ( traktor na tor , nie sądzę )

6.Forest +HAMOWNIA+TOR

7.Dawid +HAMOWNIA

8.Mati +HAMOWNIA +TOR

9. Edka + HAMOWNIA + TOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mordulec +HAMOWNIA + TOR

2.Jaro-D1 + HAMOWNIA

3.Kosa + HAMOWNIA + TOR

4.Kevin + HAMOWNIA X2 + TOR X2

5.BASTARS +HAMOWNIA ( traktor na tor , nie sądzę )

6.Forest +HAMOWNIA+TOR

7.Dawid +HAMOWNIA

8.Mati +HAMOWNIA +TOR

9. Edka + HAMOWNIA + TOR

10. Jokeymiras + TOR

hamowania to chyba jednoosiowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mordulec +HAMOWNIA + TOR

2.Jaro-D1 + HAMOWNIA

3.Kosa + HAMOWNIA + TOR

4.Kevin + HAMOWNIA X2 + TOR X2

5.BASTARS +HAMOWNIA ( traktor na tor , nie sądzę )

6.Forest +HAMOWNIA+TOR

7.Dawid +HAMOWNIA

8.Mati +HAMOWNIA +TOR

9. Edka + HAMOWNIA + TOR

10. Jokeymiras + TOR

11. rush + HAMOWNIA + TOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mordulec +HAMOWNIA + TOR

2.Jaro-D1 + HAMOWNIA

3.Kosa + HAMOWNIA + TOR

4.Kevin + HAMOWNIA X2 + TOR X2

5.BASTARS +HAMOWNIA ( traktor na tor , nie sądzę )

6.Forest +HAMOWNIA+TOR

7.Dawid +HAMOWNIA

8.Mati +HAMOWNIA +TOR

9. Edka + HAMOWNIA + TOR

10. Jokeymiras + TOR

11. rush + HAMOWNIA + TOR

12. woz + hamownia + tor (na 90% bo 328 powinna byc juz gotowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
No niestety nie byłem, osobiście udzielam się na innym forum, bo dopiero niedawno do was trafiłem :-)

A czy to w czymś przeszkadza że nie byłem ?

Generalnie w niczym to nie przeszkadza , tyle że jak nie byłeś to nie będziesz :)

Jak to kiedyś Cuba ładnie napisał :

Spotkanie odbywa się na starych dobrych i wypróbowanych zasadach, czyli wjazd dla Klubowiczów oraz Forumowiczów, którzy dali się już poznać z dobrej strony.

Innymi słowy takie zloty organizowane są jako zamknięte imprezy dla osób które znamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eLJot nie bierz tego do siebie ale zloty organizowane są bardzo często, w samym czerwcu było ich kilka. Hamownia w Jetronik kosztuje 300 zł. Gdybyśmy zrobili z tego imprezę otwartą to dla tych 50-ciu złotych zjechałaby pewnie połowa województwa. Tak więc impreza jest dla tych którzy na jakimś zlocie już byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...