Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas rozglądam się za bunią dla siebie, lecz bezskutecznie. Auto ma być zadbane i przede wszystkim ma służyć swemu panu przez najbliższe 3-4 lata, czyli do planowego awansu na wyższy model ;) Gdyby ktoś mógł coś sensownego polecić, co by wstydu w przyszłości nie było na zjeździe forumowiczów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne sztuki, lecz niestety ze względów czysto ekonomicznych ("Wrocław the meeting place", czyli wszyscy spotkamy się w korku) padło na ropniaka, diesla czy jak to powiadają autko z downem. Ktoś poleci jakiegoś diesla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ile trzeba mieć na dobrego 2 litrowego diesla? Lift nie jest konieczny

...jeżeli ma być dobry to jednak silniki poliftowe cieszą się większym powodzeniem, a więc chyba lepiej byłoby uderzyć w polifta, cenowo ciężko powiedzieć, ale z piątkę napewno musisz dołożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spożniony temat o 2 dni bo byl m pakiet ponizej 20stu sedan, ale szukaj jezdzij oglądaj bedziesz miał wiedze co się dzieje, jak coś sie trafi będzie info.

Szkoda. W takim razie będę wdzięczny za cynk jak się coś trafi. Jadę niedługo do sąsiadów germanów z zamiarem ściągnięcia jakiejś slicznotki. Na co warto uważać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. W takim razie będę wdzięczny za cynk jak się coś trafi. Jadę niedługo do sąsiadów germanów z zamiarem ściągnięcia jakiejś slicznotki. Na co warto uważać?

Na TURASÓW:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kevin mówi, auta z komisu omijałbym szeroki łukiem. Musisz przejechać się autem i to nie po placu, kolega tak zrobił a wracając do domu na autostradzie zaczeły się schody:) Jest wiele rzeczy na które trzeba zwrócić uwagę, jak zauważysz, że auto kopci na biało- daj sobie spokój. W sumie nie jest ze mnie spec, kupiłem jedno auto i byłem z fachowcami:) widocznie dobrymi bo jeżdżę 2, 5 roku i jest gitarra. Może Kevin podpowie Ci coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeżeli kupować na zachodzie, to najlepiej od prywatnej osoby, bo w komisach to różnie bywa. Wiadomo od prywaciarza też można lipę kupić, ale jest na to mniejsza szansa. Ja swoją kupiłem od prywatnej osoby bez jakichś fachmanów i jest spoko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
jeśli dalej nie kupiłeś, to proponuję swoją ofertę, auto naprawdę dobre, mam je półtora roku i bez usterek cały okres.

http://tablica.pl/oferta/bmw-320d-e4...ra-IDdfGX.html

Jaka to full opcja ??? :D Ale ogolnie autko wyglada dobrze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska naprawde mala i wyglada rzesko. Jednak nie wiem czy dalbym rade przelamac sie do koloru. Ale kazdy ma inny gust.

Powodzenia w sprzedazy.

PS. Co bedzie nastepne jezeli mozna wiedziec :D

Sorki za odbieganie od tematu:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...