Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, na dniach jadę oglądać furkę u tego gościa http://allegro.pl/show_item.php?item=1709356320

Według ogłoszenia auto jest w stanie praktycznie jak z salonu, pomimo swojego wieku. Standardowa "nic nie puka, nic nie stuka" oraz "igła". Jakie macie przeczucia? Coś się wrzuca w oczy? Zna ktoś w ogóle tego handlarza? Słyszeliście historię o "czarodzieju z Płocka"? :lol: Czy cena jest adekwatna? Trochę pytań jak u Ewi Drzyzgi heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Twój trzeci temat który dotyczy tego samego :bag: Załóż czwarty temat - tym razem w dziale "Obejrzyj mi auto". Jeśli ktoś zna lub może obejrzeć model który Cię interesuje to napewno udzieli Ci pomocy. Poza tym ja napewno nie jechałbym po auto na odległość większą niż 200 km. Raz pojechałem do Łomży - wróciliśmy z niczym. Z Brzozą w jeden dzień zrobiliśmy 700 km oglądając kilka "perełek". Wszystko szroty. Szukasz diesla więc pamiętaj o jednym - diagnostyka silnika. Przed kupnem, nie po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie ma zobacz na indywidualny dywanik kierowcy :)

Rzeczywiście, trochę golas. Po namyśle stwierdzam - macie rację :oops: Miałem jechać jutro do tego typa, ale zmieniam w takim razie kierunek na http://otomoto.pl/bmw-320-xenon-klimatronic-skora-C19580867.html i inne z samego dolnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to auto było bite z przodu i tyłu lub bokiem, źle obrany rant tylnego błotnika przez blacharza... wez miernik koniecznie.

Koniecznie wez miernik. Wystarczy spojrzec na maske, od razu rzuca sie w oczy zle spasowana maska (widac tam gdzie jest maska/reflektor). Maska lezy za bardzo do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem wymagania i nawet dostało się więcej niż chciałem za te pieniądze ja swojej szukałem 3 mies a wcześniejszego turasa to pół roku!!!:) jak szukałem e39 to byłem w kępnie zobaczyć w automacie!! i w Jaworze w manualu by mieć porównanie i wiedzieć czego się spodziewać jak pojade po to konkretne auto!!!

Edytowane przez Dyziu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...