Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

i oczywiście to są powody dla których nie warto kupowac auta....

hgrhgrh....wkurza mnie takie gadanie.tez mi brakuje jednego halogena(przygoda na parkingu podziemnym) i mam odprysk na listwie(bo mi cw...pod Legnicą wrzuciły gaśnicę do auta) a mimo to auto nie miało nigdy wypadku.nie było przy nim nic kombinowane,drutowane,spawane i tak dalej.

LUDZIE! zrozumcie,że nie jedziecie do salonu....że auta jak ludzie mają swoje historie i jakaś ryska,skrzywienie elementu NIE MUSI oznaczać tragedii dyskwalifikującej auto.

Rush-jaką dyszkęcffaniaku;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Yo

A więc byłem ogłądałem , był miernik lakieru, i komputer

Efekt: 1 błotnik przedni lewy malowany, drzwi lewe cieniowane ino, komputer pokazał że katalizator do wymiany i pstryczek od wajchy automat. skrzyni biegów w 1 położeniu nie blokuje wajchy. Generalnie auto oceniamy na 4+ gosciu powiedzial ze opuści cene na naprawy więc w pożądku.

Auto sprawdzałem po Vinie i w 2007 roku we Francji w serwisie miał 45tyś :o tak pokazuje w serwisie w historii. więc przebieg aktualny

Facet powiedział że się potargujemy w sumie to drobnostki i powiedziałem że przemyśle temat, jednakże po powrocie do domu okazało się, że już nie mogę kupić tej ładnej furki bo skur..... komornik zajął mi konto za dług jeden :( i **** bombki strzelił. Ale polecam komuś innemu, wydaje mi się że warto. Mialem sie potargowac o cene jeszcze i pewnie bym wciągnął bo silnik i skrzynia pięknie chodzą.

Gdyby ktoś chciał to tutaj jest: http://otomoto.pl/show?id=C19741784

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...