Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Sam by to zrobił gumowym młotkiem i polerką jeśli chodź trochę się orientuje.

To chyba nie jest aż takie proste:) Kiedyś próbowałem sam na jednym dołku, wszystko robiłem jak na filmiku i d.. blada. Wóz i tak trafił do speców od wyciągania wgniotek bezinwazyjnie (Puller).

Edytowane przez hanSAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio stanelem po drugiej stronie tesco, specjalnie zeby nikt obok mnie nie stawal, a jakas gruba ***** stanela obok mnie i na moich oczach mi przy***ala w drzwi.. myslalem, ze ja polamie na miejscu. Paly przyjechaly spisaly ja i pojechaly. Szkod parkingowych nie rozwiazuja.. Swoja droga zamowilem taki zamrazacz w sprayu i bede probowal wgniotke (w innym miejscu) tym zrobic jak na spryciarzach pokazali. A babie? No coz, **** jej w dupe i niech jezdzi swoim zlomem dalej :D przepraszam za slownictwo :P

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A babie? No coz, **** jej w dupe i niech jezdzi swoim z***anym autem dalej

hahahahaha dobrze powiedziane, ja jak pewnego razu zaparkowałem pod bricomarche siedziałem sobie w samochodzie już miałem odpalać i jechać gdy tu nagle gościu wjeżdża z piskiem swoim 8 lirtowym autusiem 1.4 :D parkuje obok mnie zaciąga ręczny jakby dźwignia była rodem ze stara 266 otwiera drzwi i wali w moje... myślę zabiję sk******a , gościu na mnie że nie potrafię parkować itp. wtedy jeszcze siedziałem w aucie... wysiadam i moje 192cm wzrostu widocznie zrobiły wrażenie na jego 171cm. wyskoczył 100zeta przeprosił i pojechał(już bez pisku)ja płakałem jeszcze 10min ze śmiechu...strat nie miałem bo listwa przyjęła wszystko... ale wesoło z radości zatankowałem PB95 do pełna za 100 :D:D:D pozdrawiam pana we wściekłym autku...:D:D:D:D

Edytowane przez mareq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zmienilem swoj wpis zeby nie obrazac kolegow, ktorzy jezdza tymi autami. Ale widze, ze zdazyles zlapac cytata przed moja zmiana ;) ogolnie listwy w e39 sa tak male ze wiekszosc uderzen leci na drzwi, w e32 jakos listwy wszystko braly na siebie. Ale co poradzic? Przeciez producenci aut nie biora pod uwage debili, ktorzy wala drzwiami w czyjes auto bo jezdzilibysmy zabunkrowanymi czolgami.. Najlepszy tekst laski byl taki "Ale prosze Pana dlaczego jest Pan zly, przeciez Pana auto wcale nie jest takie idealne, tu i owdzie odpryski..", a ja tak patrze na nia i mowie "Prosze Pani, to nie sa odpryski tylko zaschniete krople wody po deszczu i Pani moze sobie jezdzic nawet gokartem, ale mnie to nie interesuje.".. Niestety zyjemy w takim kraju, ze wiekszosc ludzi jezdzi zlomami i nie dba o czyjesz.. Jakos w Niemczech nie zdazylo mi sie zeby ktos chociaz wysiadajac ze starego Forda Fiesty mi przywalil drzwiami.. Normalnie ludzie uwazaja na to co robia.. A u nas? No coz.. Polska to piekna kraja 8)

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Normalka, na to nic nie poradzisz, ostatnio myslalem, czy nie zamowic takich kolcow na listwy. Jak ktos walnie drzwiami to mu sie dziury zrobia w drzwiach ^_^ ale potem za kare mi przerysuje cale auto.. Ehh.. Ciezka sprawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ostatnio w bmw to błotnik lekko pukałem bo wygięty był lekko na rogu przy lampie po uderzeniu jakiegoś lisa...I udało się bo lampa pasuje a wcześniej była szpara na centa :) więc spróbować możesz...

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...