Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Proszę o pomoc bo dostałem drzwiami 2 razy w prawy bok ( w drzwi i w tylne nadkole za wlewem paliwa) tak mocno, że blacha się poprostu wgniotła:/ Masakra jak to zobaczyłem , krew mnie zalała i zrobiło mi się słabo:sad:

Pytanko czy znacie jakiś zakład, który zajmuje się wyciąganiem takich wgnieceń bez malowania?? uklon_bmw :

dsc06164wgniecenia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej to zamalować i zostawić- więcej zachodu niż to warte.

Bo żeby było super to tylko szpachlowanie i malowanie- ok 300zł :/

i to od elementu 300zl a sa dwa...

Mozna sprobowac gumowym mlotkiem delikatnie to wyrywnac, uzyc do tego jakies odpowiedniej deseczki pozniej zrobic polerke i bedzie lepiej... :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem raz w e36qp...

mały gumowy młotek + jeden zwykły i suszarka do włosów,

ściągnij tapicerkę z bagażnika, rozgrzej delikatnie suszarką lakier, przyłóż gumowy młotek i z czuciem uderzaj w niego normalnym,

mi wróciło na miejsce po trzech uderzeniach (jednak było widoczne minimalne załamanie)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witaj jestem z zawodu blecharzem choć nie robię tego obecnie.

Spokojnie przetłoczenie jest poza wgniecieniami i myślę że bez problemu się to wyciągnie tylko że czy bez śladu tego się nie da bo blacha zmieniła swoją strukture ( po załamaniu blacha zmienia swą długość delikatnie) .

Spotkałem się że są firmy specjalizujące się w przygotowywaniu aut pod sprzedaż i wyciągają nie tkie rzeczy.

Pozdrawiam

lub zobacz to ale to według mnie bajka

Edytowane przez e34t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to wyciągnął specjalną przyssawką można kupić np w castroramie i przyssać ją od zewnątrz i pociągnąć delikatnie robiłem tak kiedyś w renaulcie wgniotkę w drzwiach i został malutki ślad tylko i byłem zadowolony a jak dojdziesz tam kawałkiem deski drewnianej albo łaty to możesz od środka przyłożyć i lekko młotkiem pukać to naprostujesz ale idealnie to nikt nie zrobi i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto drążyć ten temat ja dziś swoje auto umyłem i widzę też wiele uszczerbków na lakierze i wgnieceń.

na bazie tego co widziałem na you tubie bende starał się zrobić sobie podobne narzędzie i uczyć się na własnym aucie.

tylko nie mam pomysłu z czego zrobić osłonkę na szybe która była by na tyle sztywne aby nie porysować szyby i sztywne na tyle aby wytrzymało nacisk

Edytowane przez e34t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki

mieszkanie w bloku i bywanie pod marketami sprzyja uszkodzeniom.

Ludzie jak kołki trzaskają jak drzwiami do stodoły i więcej nikogo by nie było.

już mam 2 złuszczenia klaru chyba trzeba będzie zaprawki robić(pewno ktoś dał koszem marketowym po drzwiach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...