Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Krzysinio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie dwa pytanka jedno odnośnie kanapy nie składanej w e46 sedan po lifcie ( alcantara), drugie odnośnie dziwnego czegoś nad nogami pasażera ( przedniego)

Przejdę do konkretów.

1. Normalna jest taka wnęka a tylnej kanapie?? Wygląda to tak jakby brakowało jakiejś zaślepki.

kanapaa.jpg

2. Co to jest, do czego to służy??

Z wyglądu przypomina to głośnik. Znajduje się po prawej stronie nad nogami przedniego pasażera.

gonik.jpg

Edytowane przez Krzysinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 foto wgłebienie w kanapie jest do wkomponowania środkowego pasu i jego zamknięcia, na chwilę obecną masz je pod kanapą gdzie większośc ludzi je chowa żeby było "ładnie" i estetycznie :)

Ja podłokietnika na tyle nie mam a włębienie posiadam.

[ATTACH=CONFIG]16093[/ATTACH]

Co do foty 2.

Mam tez taki głośnik od zestawu głośno mówiącego- więc jeśli nie masz u siebie to tkoś zdemontował- mas zwybrakowany samochód :)

[ATTACH=CONFIG]16094[/ATTACH]

Edytowane przez chiccoo
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc

Mam ten pas tak jak mówisz schowany pod kanapą. Myślałem że brakuje tu jakiejś zaślepki ale wyjaśniłeś do czego to służy.

Gościu coś wspominał o telefonie że ma jakiś uchwyt ( czy telefon, nie wiem o co mu chodziło) ale mówił coś o Siemensie, to stwierdziłem że nie potrzebny mi.

To jest oryginalny zestaw, czy tak jak pisali poprzednicy dostawiane.

Tomski narazie mnie to nie dotyczy :-P Ale miejscówka zacna na pozostałości po jedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mówił coś o Siemensie, to stwierdziłem że nie potrzebny mi.

Ja mam na simensa S10- stare czasy jak mój samochód czyli ok 98/99r

Musze ten zestaw zdemontować i jakiś koszyk chyba na tel zamontować :)

A najlepsze że mam papier z BMW że ten zestaw został domontowany u nich w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...