Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwię się, że nikt nie założył tutaj tematu o tej grze :) LFS, to wg. mnie najlepszy symulator (Tak, symulator. Nie żadna zręcznościówka w stylu need for speed), w którego gram już 3-4 lata. Gra daje możliwość gry zarówno w single, jak i multiplayer. Auto można dowolnie konfigurować, zmiana typu opon, ustawienia przełożeń skrzyni, dyferencjału, zawieszenia i sporo innych opcji :). Przy każdej zmianie konfiguracji auto zachowywać się będzie inaczej, dzięki czemu bawiąc się niczym mechanik f1 możemy znaleźć dla siebie ten idealny środek:lol: Wymagania nie są duże, spokojnie można grać na starszych komputerach. Jeśli chodzi o sterowanie, to można klasycznie na strzałkach (czego nie polecam - w końcu to symulator, więc co to za gra...), jak i na myszcze, padzie, czy kierownicy. Ja osobiście gram tak: myszka w górę/dół - gaz/hamulec, myszka lewo/prawo - skręcanie, reszta rzeczy, jak sprzęgło, biegi i inne na klawiaturze. Poniżej link do zewnętrznego opisu gry, link do pobrania wersji demonstracyjnej (z której w nie do końca legalny sposób można zrobić pełną:-P ), oraz mój przykładowy filmik z zabawy dodaną e30, nagrany przed chwilką :).

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2106

http://pl.wikipedia.org/wiki/Live_for_Speed

http://www.lfs.net/?page=downloads

Owy filmik. Jakość trochę wątpliwa, drifty też średnie, ale fun z gry super.

Na drugim okrążeniu trochę za gorące gumy i gorzej z kontrolowaniem:lol:

Dźwięk samochodu - moja robota.

Pisk opon - pobrany z netu, normalnie nie jest taki ostry, gdyby kogoś to zraziło. Poza tym wszelkie dźwięki można modyfikować z poziomu gry, więc to nie problem.

[video=youtube;YvC1dx-RI0M]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze pamiętam był ten temat ale nie jestem pewien czy to aby na pewno tutaj :)

Co do tej gry to muszę przyznać gra jest super najlepiej jak dla mnie sterować kierownicą

Jakis czas temu grałem w to lecz niestety kierownica uległa zniszczeniu i tak do dziś nie kupiłem drugiej a nie umiem sie przestawić na myszke/klawiature

mam jeszcze filmiki z czasów jak grałem oto i one

[video=youtube;XjqaIEnAdoc]

[video=youtube;aFqLyVf7iPE]

[video=youtube;K87k29Pxr7E]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie mam nic przeciwko wywaleniu tego tematu .

Nie chodziło mi o wywalenie tego tematu , bo jest on w odpowiednim dziale a ten o którym pisałem powstał dawno temu w jakimś off-topiku , tylko coś umarł śmiercią naturalną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...