Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów !!!!

Mam problem z moim autkiem , a mianowicie na samym początku gdy samochód trafił do mechanika z powodu takiego że pompa wtryskowa mi padła , gdy niby autko poskładali coś się jednak stało .

Gdy nawiew ustawiony jest w pozycji ma wiać zimne powietrze to cały czas leci ciepłe powietrze w tym że srodkiem leci takie letnie , a górą i dołem można się oparzyć gdy przestwi się pokrętło na górze na ciepło to w środku jest jednym słowem sauna .

Proszę o odpowiedź ja nie wiem gdzie szukać ręce mi opadają

ps

Mechanicy ci którzy składali rozkładają ręcę lub im się poprostu nie chce nie chce pisać jaka to firma mogę tylko dodać że są z Dolnego Śląska blisko Wrocławia

PROSZĘ JEŻELI KTOŚ MIAŁ KIEDYŚ TAKI SAM PROBLEM JAK JA PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... poważna sprawa. Tym bardziej, że w e46 dostać się do mechanizmu nawiewu i klimatyzacji jest bardzo trudno i zajmuje to masę czasu. Nie panikujmy jednak. Jestem przekonany że to szpece z tego warsztatu coś nie podłączyli, albo podłączyli to źle.

Żeby lepiej zrozumieć... ustawiasz nawiew na zimne powietrze na sterowniku i na nawiewach środkowych a z kratek leci gorące powietrze?

Czy masz elektroniczne czy mechaniczne sterowanie nawiewem i temperaturą?

Jaki masz silnik, nadwozie i z którego roku samochód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po problemie , jak do nich pojade to ich chyba uduszę ponieważ powyciągali mi bezpieczniki nr 62 - odpowiada za klimatyzację i ogrzewanie i OBD 2 , i jeszcze parę innych po gineło , ogólnie jest tak jak powinno być.

Ale mam inny problem chodzi o nawiew , panel klimatronic elektroniczny , rok mojej buni to 99 320 d

Dziwnie pracuje tzn na wolnych obrotach tak jakby piszczy jakby cos go spowalniało , czy ma ktoś na to jakieś wytłumaczenie ???

Proszę jeszcze raz ludzi o POMOC !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

odświeże temat bo mam problem, o którym już rozmawiałem z kilkoma osobami na spocie... ale jakoś nie wynalazłem dotychczas receptury...

bardzo słabo działa mi nawiew na szybę przednią a praktycznie jest brak tego nawiewu dmucha leciutki wiaterek, od razu dodam że problem nie stanowi jeż ani filtr kabinowy który jest nowiutki węglowy.

Wrzucam nawiew na szybę oczywiscie dmuchawa pracuje na maksa ale całość powietrza idzie na nadmuch na mnie z środkowych i bocznych kratek, to samo w momencie gdy manualnie przerzuce na górną strzałkę czyli manual na szybę, również idzie nadmuch na środek. Jak wrzuce na środek to dmucha troche mocniej na środek... nadmuch na szybę zaczyna wiać lepiej dopiero w momencie gdy zamknę "kólkiem" srodkowe klapki czyli jak pozamykam wszystkie srodkowe i boczne klapki na 0 i włączę nadmuch na szybę to dmucha porządnie na szybę, wydaje mi sie że to nie jest normalne i z automatu po przestawieniu przełącznika na szybę lub manual na szybę powinno większość nadmuch przekazywac na szybe a nie na srodek... czy ktoś spotkał się z teg otypu problemem ewnntualnie jak mozna się go pozbyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co gdzieś słyszałem to pod deską masz klapki, które naprowadzają powietrze tam gdzie ma dmuchać. Może któraś Ci się zblokowała?

Chyba coś podobnego do Twojego problemu:

Zobacz temat - [e46] Ogrzewanie a tak na prawd jego poowa...

Edytowane przez sagui
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...