Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsza jest płytka bo pająk jest niepraktyczny i może przestać działać :bag: (ten na zdjęciu właśnie nie działa)

No ale jak by było paru chętnych to mogę spróbować ogarnąć temat. Ale po powrocie z urlopu :P

A co to wersji Exx to źle mnie zrozumiałeś. "W starszych" czyli e21 e28 e30 e31 e34 e32 e36. Słowem kluczem było "do"

Od E46, E39, E38 w górę manetki są sterowane gdzie indziej.

BMW E46 COUPE MANETKA WYCIERACZEK BC KOMPUTER POKL (2474577414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

To to jest tylko przełącznik :)

Musiałbym wpaść do takiego auta z miernikiem ;)

[ATTACH=CONFIG]21865[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem dzisiaj u siebie (320d, 10.10.2003), komendę:

CYCL_TI_BLK

einmal

zmieniłem na:

CYCL_TI_BLK

dreimal

Teroetycznie czytałem, że powinno to działać, ale niestety dalej mruga tylko raz, mógłby ktoś to u siebie sprawdzić? Nie wiem tylko w którym jest to module, bo odczytało mi całość modułów za jednym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj u siebie (320d, 10.10.2003), komendę:

a odczytać ci,jakie są u mnie komendy?:lol:to o niczym nie świadczy,komenda jest zapisana w module standardowo,ale jest nieaktywna,i możesz zmieniać co chcesz,nie zagada(oczywiście,nie stawiam tego za pewnik,bo już nie jedno mnie zdziwiło w tych autach,ale raczej tak jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odczytać ci,jakie są u mnie komendy?:lol:to o niczym nie świadczy,komenda jest zapisana w module standardowo,ale jest nieaktywna,i możesz zmieniać co chcesz,nie zagada(oczywiście,nie stawiam tego za pewnik,bo już nie jedno mnie zdziwiło w tych autach,ale raczej tak jest)

na pewno tak jest :) spotkałem się z tym nie raz, lista z komendami często zawiera praktycznie wszystko, ale zadziała tylko to co jest dostępne w aucie lub konkretniej w module

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

W każdym serwisie VW jest do kupienia własnie wymarzony zestaw do przeróbki kierunkowskazów na omawiane 3 migniecia. Plung and play. Po co się męczyć z jakimiś potencjometrami i innymi jak wpinasz i lata. Mądra adaptacja to też samemu przecież wymyślone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...