Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



bet26

Rekomendowane odpowiedzi

W INPie po podłączeniu wyświetla mi się błąd recyrkulatora , a za chwilę niema już tego błędu , co jest?

dziś byłem u Tłokińskiego (nowy recyrk. koszt. 1850zł) , powiedzieli mi że to nie musi być recyrk. ,ale np. wtryski , zapchany kolektor dol. , zerwana klapka ...

Dodam jeszcze że gdy jest zimno (np. tak jak teraz ) na postoju kopczi mi delikatnie na biało - niebiesko ,tak jakby miał za dużo paliwka na biegu jałowym,

I co Wy na to !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na wtryskiwacz. Miałem tak kiedyś w innym aucie i były wtryski. Zbliż ucho do silnika i posłuchaj czy wtryski cykają, jeżeli tak to wtedy raczej napewno wtryskiwacze (niekoniecznie wszystkie). Możesz też w inpie sprawdzić wartości mierzone na poszczególnych wtryskach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem. :) Jak masz kabelek to sprawdź dodatkowo w inpie co Ci wychodzi na wtryskach...

pamientaj ze komp nie daje tego co wyciagniecie i oddanie do sprawdzenia ;/ jak juz bedziesz tak robil to pamentaaj na zimnym silniku :) moze to byc blad egru tylko wtedy by auto mialo laga po 3 rpm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Edu, ale jak wyjdzie w inpie coś nie halo to będzie wiedział o co kaman, sprawdzać powinno się na ciepłym, ale faktycznie jak coś jest nie tak to na zimnym pokaże a na ciepłym może już być niby ok...

na cieplym zawsze beda dobre odczyty bo wtrysk jest juz zagrzany i dobrze moze dawkowac ;/ zrob tez test pod obciazeniem czyli na pelnym przyspieszenie :) moje wtryski od 535 po jakims czasie tez dawaly na niebiesko na kompie bylo ok a na stole pomiarowym ze dwa sa dupniete teraz czekam na nowe 2 bo koles dal mi na nie gwarancje :) a telepie autem z rana jak zapalisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...