Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

oddam w dobre ręce - sporo pracy i kasy w nią włożyłem ale potrzebuje 4 drzwiowe i większe najlepiej bmw :D

Witam do sprzedania mam bardzo ciekawe E30 Cabrio jak widać na foto posiada czerwone wnętrze - siedzenia podgrzewane obszyte krwistą skórą, elektryczne lusterka, 4x el. szyby calutkie wyposażenie jest w pełni sprawne gdyż troszke nad nim przysiedziałem żeby go doprowadzić do stanu technicznego z którym normalnie przechodzi przegląd. z tyłu poosiada oryginalne tarcze, seryjnie abs i wspomaganie - co było opcjąw tych modelach felgi fajnie by było wypolerować dla ciekawszego looku - 4 głośniki przód + tył dwudrożne clarion + radio sony cdx-m1000 - butla gazowa w kole zapasowym + dojazdówka lewarek oryginalny w bagażniku ori skrzyneczka na klucze

Silnik z BMW E36 z niemca po 150tys z groszami przebiegu zagazowany dopiero w PL

Miesiąc temu zostały wymienione przednie amortyzatory, przednie tarcze i komplet klocków ,wymieniony został kompletny rozrząd, pompa wody, olej , filtry, paski klinowe, filtry gazu, został zregenerowany alternator, wymienione zostały końcówki drążków kierowniczych jak i sworznie wahaczy , naprawione spryskiwacze, centralny zamek, autko zostało delikatnie wygładzone wydech końcowy nowy z wersji 2,5 nowe świece zapłonowe, nowy akumulator na gwarancji, nowe reflektory przednie bo stare świeciły 2 metry do przodu hehe (widoczne są na jednym ze zdjęć, autko posiada oryginalny lakier diamant schwarz metalik z tabliczki znamionowej obecnie jest pociągnięte matowym akrylem który bardzo łatwo schodzi ale nie chciałem mieć na wierzchu zrobionych na gładko progów a niedoczekało niestety malowania

Zachęcam do kupna autko bardzo fajne po kupnie od poprzedniego właściciela zostało włożóne do niego niecałe 4tys zł więc tylko lać i jeździć

prosze pisać na gg : 1454647 kom: 505476422 email: v8hotrod@o2.pl - oddam za przyzwoitą cene zainteresowanemu kupnem a przedewszystkim komuś kto lubi takie zabawki i bedzie o nią dbał[ATTACH=CONFIG]16713[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16714[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16715[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16716[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...