Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Niby prosty temat ale już mnie szlag trafia...

Ściągnąłem sobie muzę ze strony Heaven Leszno. Próbuję to zrzucic na płytkę by posłuchac czegoś w jutrzejszej drodze do Karpacza. O ile wiem moje radio nie odtwarza MP3 więc trzeba to nagrac jako standardowy dysk Audio. Jakiego programu najlepiej użyc? Mam w kompie jakiś gówniany program ImgBurn ale za cholerę nie wiem co i jak. Miałem kiedyś Nero i nie było problemów a tego nie potrafię ogarnąc. Help?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz to zrobic poprostu przez windowsa i windows media player. wrzuc czysta plytke do kompa, skopiuj piosenki ktore chcesz miec i wklej je na plyte. pozniej pojawi ci sie na gorze "nagraj te pliki na dysku". jak klikniesz ok to zapyta cie czy ma to byc dysk z danymi czy dysk audio. klikasz na audio i komp owiera ci windows media playera z otwartym polem czystej plyty. na to pole przeciagasz sobie piosenki z folderu w ktorym je trzymasz i wyzej masz zapiz na dysku :D potem zapyta cie tylko z jaka predkoscia ma nagrywac i reszta sie sama zrobi :D

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz Image burn tkz. imgburn nie jest zly. w zaleznosci czy automatycznie sie uruchomi po wlozeniu plyty czy nie. ale zacznii i sam wlacz program zaznacz WRITE FILES/FOLDERS TO DYSK . po otwarciu pokaze ci sie okienko nad ktorym bedzie napis source . mozesz tam wpisac docelowy plik muzyki i wybierac badz .jednakze ja wole zmniejszyc strone z programem do nagrywania i otworzyc folder z muza i poprzez myszke osobiscie przenosic to co chce i to takze dziala.program przystepny ja uzywam dokladnie nero .ale masz duzo programow na stronie onetu ----- instalki pl ----- polecam.

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki, to sa sety czy pociete kawalki? Z jakiej strony je pobierasz, bo ostatnio mam sahare muzyczna w aucie :/

PS. Jak sa sety to polecam program MP3Cut, sluzy do podzielenia piosenek na kawalki, w przypadku setow bardzo przydatna rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nagrania zwykłego audio do seryjnych radyjek polecam najnowsze pełne nero zaznaczasz nagraj cd audio przesuwasz tam plik i on już sam przerabia na audio i wypala :) jeszcze nigdy nie miałem tak że jakies firmowe radyjko czegoś nie czytało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do filmów polecam jedynie uTorrent ponieważ nie sciagniesz zadnych smieci jak aresem czy bershare czy inne...Polecam strone http://www.torrenty.org/ i tam sobie konto założyć i mieć dostęp do ciągle nowych filmików z opisami i komentarzami :) bedzie pewnosc ze zadnych smieci nie sciagniecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bultan wez mnie tak po krotce zapoznaj z szybka obsluga bo kurde co innego gada koles na instrukcii a co innego jest na pulpicie. zlapalem na poczatku i nibby cos sie zciaga ale to zobacze ale jak juz cos ,mi podopwiesz bedzie latwiej. dzieki

ściągnąłeś sobie u-torrent z dobrych programów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...