Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy zostaje zmuszony sprzedać swoje auto ponieważ spodziewamy się z moją dziewczyną dziecka i pilnie muszę wziąć ślub potrzebuje pieniędzy.

Wszystkie wiadomości o aucie w dziale buma design: http://www.maxbimmer.pl/threads/11248-imilo-Moja-E39-530d-silver?highlight=imilo

W samochodzie jest nowy silnik wcześniejszy poległ w kałuży problem był opisany na forum naprawy w samochodzie były dokonywane u Krzyśka Majewskiego z Brzegu

W aucie do wymiany jest albo czujnik położenia wałka albo wału auto nie startuje tak jak trzeba z niskich obrotów wymieniłem przepływke ale to nie ona za tym stoi dodatkowo do wymiany jest pompka paliwa w zbiorniku ponieważ jak jest poniżej 15 litrów auto zachowuje się tak jak by go nie było.

Cena jaka mnie interesuje to 14 tyś wszelkie dodatkowe info pod nr tel 691-999-885

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jak bedziesz szukal,to znam jednego turasa:)ładna ta Twoja,i moznaby pomyslec nad zamianą,ale to diesel;/

Wilkov na chwile obecną interesuje mnie tylko sprzedaż bo potrzebuje jeszcze trochę funduszy do weselicha bo im bliżej tym wesele coraz droższe :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...