Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Na shellu i Bp sytuacja niespecjalna ich interesuje tylko flota ale cała na firmę z fakturami zbiorczymi i rabaty do 5gr :/

Więc siłą rzeczy jesteśmy skazani na Orlen :bag:

No ale tak czy siak można się podpiąć tak jak Kosa zaproponował do forum fiesty i jak to mówią w kupie siła , może jak wyjdzie gazylion litrów do dobije się do 10gr rabatu :dance:

Lista chętnych na karty rabatowe :

1. Kosa 2 szt

2. Krzysiek 2 szt

3. Dziki 1szt

Sklecę na dniach jakiegoś maila do wszystkich na forum i zrobimy większą zbiórkę za jednym razem :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na orlenie zeby dowiedziec sie dokladnie co i jak.

Orlen Biznestank. Wyglada to tak:

0-500litrow = nici.

501-3000litrow = 4gr.

3001 - 6000 = 5gr

6001 - 10000 = 6gr

10001 15000 = 7gr

powyzej 15000 miesiecznie = 8gr

Podliczenia sa kazdy kwartal, czyli z tego co zrozumialem, zacyznasz od 4gr znizki. Po 3 miesiacach, podliczaja 3 miesiace i dziela przez 3 (zeby miec dokladniejsza srednia). I na podstawie wyniku automatycznie po 5 dniach roboczych przeskakujesz na nowa znizke (jezeli przekroczyles 3000 litrow miesiecznie).

Ja na razie na wstrzymanie bo nie wiem czy z Ojcem i kilkoma samochodami z familii nie zalozymy taka karte, ale to jeszcze nie pewne.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę chętny na pewno na karte dla mnie, ale mam pytanie: czy będę mógł też zamówić karty dla moich braci?

I jak będziemy się rozliczali - przelewem czy wpłata na spocie?

Zakładam, że wszelkie dane potrzebne do otrzymania karty podamy jak już ukształtuje się lista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze bedziesz miallwieksze znizki na kilka aut z rodziny, czy na flote fordow i beemek ?

Wiekszych znizek napewno nie, ale wiaze sie to z tym ze jesli na Ojca firme i kilka jego samochodow firmowych, to on bedzie tez mial znizki, i bedzie mogl brac FV na firme, a tutaj w tym ukladzie FV nie dostane. Proste ;) Tak czy smak do konca miecha dam znac i jesli tak to od razu przelewam kapuche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie - karta jest przypisywana do samochodu, zatem gdy żonka będzie gdzieś jechać to może wówczas zatankować z tą kartą, na której będą moje dane?

Sebo z tego co Kosa wcześniej pisał karta przypisana jest do auta, więc Gośka będzie też mogła tankować ze zniżką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo - karty może używać ktokolwiek, kto zna pin - byle, żeby się blachy z karty zgadzały się z tymi z tankowanego wozu.

Czechu - u mnie z Orlenami jest dokładnie to samo. Zatankowałem, a do domu wróciłem już z buta, a auto pojechało na lawecie do warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. W tych kartach są zaszyfrowane kody. Kody te definiują co może być zalane do wozu. Czyli karta z odpowiednim kodem upoważnia do zalania każdego rodzaju paliwa - to po pierwsze.

Po drugie - karty dzielą się na 3 rodzaje:

- przypisane do samochodu (nr rejestracyjne z karty muszą się zgadzać z numerami z samochodu zatankowanego)

- imienne (dana osoba może zatankować samochód/motor/beczkę/cokolwiek - jednak najprawdopodobniej zostanie wylegitymowana z dowodu os.)

- na okaziciela (czyli ktokolwiek posiadający kartę i znający pin może tankować cokolwiek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze tutaj na numer rejestracyjny to nie najlepsze wyjscie. Ten rodzaj jest brany w firmach, w ktorych jest duzo aut, ktorymi jezdza rozni ludzie i ma to sluzyc unikania sytuacji, gdzie co chwile ktos sobie dolewa troszku do kanisterka i jezdzi za firmowa kapuche. A w duzych spolkach te kilka litrow w ta czy w druga sa niezauwazalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...