Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie koleś zalał Passata jakimś olejem i cieszy się że tanio jeździ a wali od jego auta jakimiś frytkami do tego z rury mu dymi jakaś masakra ,ale jak ktoś nie dba o auto i nie ma zamiaru tym się dłużej cieszyć jego sprawa kiedyś na jakieś kontroli go zatrzymają dowalą porządny mandacik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sąsiad jeździł kiedyś po barach i smażalniach i tylko lał przepalony olej jadalny, auto mu chodziło i dalej chodzi jak zegareczek na takiim oleju, nawet sprawdził i udowodnił nam e lepiej chodzi na przesmarzonym oleju niż na świerzym he he, później doznał porażki gdy ludzie pokupywali sobie odzyszczarkę (czy cuś takiego) do oleju przesmarzonego i przestali mu wydawać olej, heh ale później przeniusł się na słynny olej opałowy i do dziś na nim jeździ i odziwo jeszcze silnik śmiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no totalny bez sens albo kupujesz diesla i jeździsz normalnie a jak cię nie stać na ropę to niech sobie kupi coś na gaz

a tak to nie dość że go wszyscy wyśmiewają to jeszcze wali jakby mieszkał w plackarni :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne ceny paliw dobre sobie co chwilę inna cena i ciągle strasza że będzie drożej a o kryzysie mówią że się pogłębia.

A czego nie ogarniasz w słowie "Aktualne" ??

Przeglądnij temat od pierwszej strony .... o co chodzi w tym dziale.

Niech ktoś to sprzątnie albo przeniesie bo 3 strony syfu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja mam bardzo dużą butlę bo aż 63 litry w kole, a i bardzo duży ma apetyt na LPG moja bunia, więc zawsze tankuję do pełna gaz, czli jakieś 170zł za LPG plus 50zł PB co by pompa paliwa nie umarła w suszy:mrgreen: razem daje 220zł co tydzień, więc każdy grosz zaoszczędzony na litrze jest ważny:mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...